Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Penny és az Aldi...

Milyen a Penny és az Aldi saját márkás pelusa?

Figyelt kérdés
jan. 14. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pennyst használtunk 4-es méretig. Utána bugyipelusra váltottunk, mert lehetetlen volt nadrágpelenkát adni rá.

Több sajátmárkást próbáltam (Dm, Lidl, egyszer aldist is), a pennys vált be.

jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Aldis minőségre nekünk bejött. Amúgy lidliset használunk.

Viszont ha pisil bele, az égtelen büdös.

Nemtudom milyen anyag van a pelusba, ha pisi éri, kegyetlen szaga lesz. Ezt több csoportban is olvastam, nem csak én érzem igy.

Alig vártam emiatt, hogs elfogyjon. Amúgy semmi bajom nem volt vele.

jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Ki kell probalni, minden baba mas.

Ami nekunk nem valt be, az attol meg nektek lehet jo es persze forditva.

jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es, egyebkent nekem is ez a tapasztalatom a lidl, dm es a rossmann sajatmarkasakkal. 1 oran belul kegyetlen budos pisi szagu lesz a gyerek, en emiatt kerulom ezeket mar :D

De szerintem ez is baba es szulo fuggo. Van, akinel nem budos vagy ha az is, nem erzi/nem zavarja. Szoval tenyleg kiserletezni kell.

jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
18,5 kilós a lányom, 110 cm (még csak 4 éves lesz), a LIDl legnagyobb pelus már nem jó rá, az ALDI-sat használjuk most, az pont kényelmes rá. Nem tapasztaltam még problémát, igaz, hogy csak éjjelre kell neki. Egyszer ázott át, de akkor kegyetlen sokat ivott előtte...
jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi Aldist használtunk nagyon sokáig, én szerettem ár-érték arányban és nem éreztem kimondottan büdösnek. Aztán a 4-es méretnél valamiért elkezdett mindig kifolyni belőle a pisi, így váltottunk. Nekem a Lidl volt irgalmatlan büdi.
jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az aldis az nekünk nagyon bevált.
jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!