Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Libero vagy lidl saját márkás...

Libero vagy lidl saját márkás pelusa a jobb?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 21:45
 1/6 Lienci ***** válasza:
0%

Nalunk a pampers lett a nyero. Ugyanolyan jol szivja es tartja a nedvesseget, mint a libero, csak joval puhabb, rugalmasabb, a gyerek jobban viseli.

Lidlset nem probaltuk.

2015. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
A lidl-nek két féle saját márkása is van, az olcsóbbik, amit nagyobb kiszerelésben árulnak, az egyik leggagyibb pelus, amit kipróbáltam, azt csak akkor vedd, ha annyira rosszul állsz anyagilag. A másik, ami drágább és kisebb csomagban árulják, ha jól emlékszem, "night and day" kiegészítő márkanévvel, na az egészen pampers színvonalú, tehát egy hajszálnyival talán puhább, mint a libero, de igazából nagyjából a libero és a drágábbik lidl pelenka egy minőség. Viszont a libero drágább. Mondjuk én a dm-ben veszem joker kuponnal, így én a liberoval jobban járok anyagilag.
2015. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a liberó a jobb, ha az ár nem számít.

Nem értek egyet az előző hozzászólóval. a lidl új, vékony pelusa egy nagy 0. A hagyományos, nagy kiszerelésű vastagabb, viszont jó. Persze az sem mindegy mekkora babára adod. Amíg egyhelyben marad, addig jó lehet a vékony is, viszont ha állásból pl seggre csücsül képes szétszakadni ha van benne egy kis pisi.

2015. márc. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a lidl nagycsomagos pelusára szavazok. Sokfélét kipróbáltunk már:pampers kék és nsrancs, auchanos, coopos, bella happy, lidl Nagy csomagos, lidl kis csomagos...(mondjuk a libero-t azt nem)
2015. márc. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a Lidl-is nem vállt be, elég hamar átázott.. Még mindig van belőle mert a kicsi születésekor kaptuk, "most 3 hós" vész tartalékba. Sztem soha nem fogok hozzányúlni:)

A libero szintén kilőve. Szerintem túl merev volt az anyaga és vastag. Nem jött be. Én azt terveztem,hogy majd "liberosak" leszünk de nem:)

Nekünk a pampers vált be nagyon nagyon:) Én arra szavazok.

2015. márc. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lidl-t még nem próbáltam, de a Libero is olyan furcsán alakult nálunk. A 3-asból mindig kifolyt a pisi, a 4-es mérettel még sosem volt ilyen gond. De szerintem is legjobb a Pampers.

A Lidl-öst majd szeretném kipróbálni, ha legközelebb eljutok, tuti veszek egy csomaggal (a városunkban nincs), de melyiket, kis vagy nagy csomagot? Ahogy olvasom, eltérnek a vélemények! :D

2015. márc. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!