Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma 1órája adtam kisfiamnak...

Ma 1órája adtam kisfiamnak egy viburcol kúpot, mert jönnek a fogacskák és már 2hete nem alszunk (óránként ébred). Izguljak?

Figyelt kérdés
Most olvasom régebbi kérdésekben, hogy volt olyan, hogy ellenkezőleg hatott,20percenként ébredt a baba tőle. Ha nálunk is így lenne mikor ébredne előszőr? Már felkellt volna?
2009. jan. 3. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
számíthatsz ébredésre mivel homeos szerek először felerősítik tüneteket.....
2009. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Még jó, hogy én nem olvastam, hogy esetleg ellenkező hatása is lehet, de gondolom ez csak átmeneti, a homeopátiás szerekre jellemző. Én tegnap este adtam először, és ma másodjára a kislányomnak. Nekünk első éjjel nagyon jó volt, sokkal nyugodtabban aludt. Az elmúlt hetekben már nálunk is elég gáz volt a helyzet, sokszor napközben olyan voltam, mint 1 alvajáró.:-)

Szóval ne izgulj, szerintem jó lesz!

Jó pihenést Nektek!

2009. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak egyszer adtam a babámnak, de egész nap csak sírt tőle, még sem láttam ilyennek, teljesen kifordult önmagából :( Valószínűleg azért amit az előző válaszoló írt :((((
2009. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és akinek rosszabb lett, mennyi idő után?már lassan másfél órája békésen alszik.
2009. jan. 3. 22:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ez mindenkinél más lehet ti végig alusztok...
2009. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én foleg éjszakára adtam a babámnak, mert o is óránként ébredt, vagy hajnalig fent volt, nappal nem nagyon. Semmi mást nem vettem észre, mint hogy ritkábban kelt, vagy ha félálomban megetettem ot, nem ébredt fel, aludt tovább. Nem tudom, hogy pont a kúp miatt volt-e, de az biztos, hogy amíg minden este adtam neki, sokkal jobb volt!
2009. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

sziaztok

azt hiszem nekünk bevált

:D

5ig aludtunk.

2009. jan. 4. 07:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Várható a tünetek erősödése homeos dolgok esetében, de nem feltétlenül! Egyéntől függ!
2009. jan. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!