Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél év kihagyás után lehet...

Másfél év kihagyás után lehet gyest igényelni?

Figyelt kérdés
Külföldön szültem,itt csak 7 hónap a gyes,most már munkanélkülin vagyok (külföldön) februárba fog lejárni. Utána nem kapok semmi ellátást. Akkor otthon megigényelhetem a gyest? (vagy gyedet vagy nem tudom mit adnak ilyenkor)
2010. okt. 23. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
hazaköltözöl? Akkor elméletileg igen. De csak gyest. 28.000 forint nem sok.
2010. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Haza nem költözöm,itt is ott is leszek,viszont van otthon is bejelentett lakcímem. vagy mi kell még hozzá?
2010. okt. 23. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem költözöl haza akkor ne igényeld. Vagy innen vagy onnan két helyről nem lehet. Azt sem tudom pl. HOgy ha nem itthon szültél jár e? utána kell nézni.
2010. okt. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy 2 helyről nem lehet. Viszont ismerősöm itt dolgozott,de otthon szült. Innen is megkapta a gyest,pedig nem itt szült + most otthon kapja. Ezért kérdeztem.
2010. okt. 23. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!