Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg a bevásárl...

Hogyan oldjátok meg a bevásárlást egy újszülött/pici baba mellett?

Figyelt kérdés
Főleg arra lennék kíváncsi akinek nincs segítsége.

jan. 17. 20:14
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Mi volt annyira lepkntoznivaló a 28as valaszomban? Megkerdeztek mi hogy oldjuk meg en valaszoltam..hihetetlen hogy még ez sem tetszik valakinek.
jan. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
kérdező a 6hetes időszak az anyára vonatkozik nem a babára,amikor hozod haza a korházból akkor is ki kell vinned az utcára hogy haza tudd vinni,a 6hét az anyára vonatkozik hogy 6hétig nem élhet nemi életet hanem ki kell várni a 6hetet és mikor vissza mész az orvoshoz ha akkor mindent rendbe talál akkor mehet a szex.Erre vonatkozik az az időszak nem pedig az hogy 6hétig nem mozdulhatsz ki a babával a lakásból.
jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
illetve az hogy 6hétig kimélned kell magad és nem cipekedni meg terhelni magad.
jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Kérdező én császáros voltam miután hazajőttünk a kórházból rá egy hétre már mentem a babàval mindenhova
márc. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!