Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg a bevásárl...

Hogyan oldjátok meg a bevásárlást egy újszülött/pici baba mellett?

Figyelt kérdés
Főleg arra lennék kíváncsi akinek nincs segítsége.

jan. 17. 20:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyedülálló vagy? Akkor a kisbolt egyébként is megteszi.

Nálunk a férjem vásárol.

jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Mi megosztjuk a férjemmel. Ha olyan nap van ő vásárol. Ha szeretnék kimozdulni akkor ő van a babával és én megyek ki. De amikor nagyon kicsi vásárlás kell. Pl. Két csomag pelenka a drogiériából akkor én magammal vittem a babát babakocsiba.
jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Rendeléssel, igaz nagyobb a fiam, de most érkezik majd a kistesó. Így folytatni fogom ezt. Sok nagy áruháznál van már lehetőség, nekünk ez most nagyon bevált, időt is spórolok.

Persze, ha csak pár apróság kellene vagy pékáru, akkor kisboltba megyünk itt helyben.

jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
És Tesco házhozszállítással. Agglomerációban lakunk, a közelben nem nagyon van bolt. Hetente egyszer rendelek. Most van valami Tesco online club, havi 2000 forintért egy hónapban bárhányszor rendelsz, ingyen házhoz hozzák, és duplaannyi hűségpontot kapsz. 1 órás intervallumban le lehet foglalni, hogy mikorra kéred a vásárlást. Sokszor aznapra is van időpont, de másnapra szinte mindig. Szerintem kisbabával vagy több gyerekkel ez egy életmentő lehetőség. És látod, hogy mi van a kosárban, jobban tudsz tervezni, hogy mennyibe fog kerülni a vásárlás.
jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Sztem még a babának is jót tesz ha kimozdultok és elviszed magaddal a boltba
jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Férjem vásárolt,de nem sokáig.

Két hónaposan már vittük magunkkal.altalaban végig aludta a vásárlást

jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Felöltöztetem és együtt elmegyünk vásárolni a férjemmel és babával. Általában 1 óra a vásárlás. 1 héten egyszer vasarlunk.
jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után 5 nappal vinni kellett a védőnőhöz, gyerekorvoshoz ugyanabba a váróba és rendelőbe ahová előtte fél órával a fotós hányás beteg gyerekek mentek. Én vittem kocsival szülés után, simán vezettem. 1 hetes volt mikor a testóért mentünk a suliba gyalog szeptemberben....attól hogy gyerek lesz nem áll meg a világ
jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

2 hetesen már megoldottam vele.

Betettem a hordozóba, kocsiba ültünk és mentünk.

jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Kisbolt,helyi abc babakocsival. Simán megoldható. Azért a babakocsi aljába sokminden elfér. Mármint egy normális, nem kagylós kocsi aljába.
jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!