Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg a bevásárl...

Hogyan oldjátok meg a bevásárlást egy újszülött/pici baba mellett?

Figyelt kérdés
Főleg arra lennék kíváncsi akinek nincs segítsége.

jan. 17. 20:14
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
77%

Egyedul nevelem szuletese ota, autom nincs.


Beraktam a babakocsiba, elsetaltunk a kisboltig. Vasarlas majd haza. Ha nagyobb bevasarlast tartottam akkor elmentunk busszal a nagyobb varosba, bevarasoltam, busz majd haza.


Ehhez nem kell am diploma.

jan. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Jöttek velem. 😊
jan. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Koraszülött a fiam, kerültem a tömeget. A férjem vásárolt, vagy babakocsival/hordozókendőben vittem az alvó gyereket csúcsidőn kívül (pl. este 8-kor).
jan. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. ☺️

Segít a férjem, de nem szeretném rá hagyni ami az én dolgom lenne, más segítségem pedig nincs. Az én fejem meg tele beszélték az ismerősök hogy 6 hétig ki ne vigyem a házból a babát. Így viszont kicsit macerás, ezért is érdekelt, hogy ki hogyan oldja meg. 🤗

jan. 18. 01:57
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Az a hat hét az olyan hülyeség

..

Egy hetesen már sétáltunk,három hetesen pedig anyák napi műsoron vettünk részt a pici babával a lányom iskolájában...

jan. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Első baba, ezért nem tudtam hogyan oldjam meg. Mindenki adja ilyenkor a "jó tanácsokat" aztán mikor kellene sehol senki. ☺️ Már a terhességem alatt mondták hogy ezt, meg azt csináljak mert úgy lesz a jó.. Hát, fele sem volt hasznos eddig. De nagy segítség már az, hogy tudom nem lesz gond ha nem tartom be a 6 hetet. ☺️
jan. 18. 06:57
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mi a baj azzal, ha a férjed vásárol be, miért a "te dolgod" lenne ez újszülött mellett?
jan. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
A 6 hét nem is annyira a baba miatt van hanem az anyuka miatt, hogy regenerálódj. De ha jól vagy, nem vérzel, sztem abból nem lesz gond, hogy elmentek a boltba. Maximum ne emelj nehezeket.
jan. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Az én dolgomnak érzem mert eddig is én csináltam. Persze ez nem azt jelenti hogy ő nem vásárol be ha megkérem, de én már tudom miből mennyit vagy milyet.

Szerencsére már nem vérzek. Úgyhogy előveszem a babakocsit 😁

jan. 18. 07:23
 20/34 anonim ***** válasza:
Hajrá, kell egy kis kimozdulás :) Mi mindig ketten vásárolunk be, ha meg lesz a baba elmegyünk 3asban
jan. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!