Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik sport babakocsit...

Melyik sport babakocsit választanátok 1,5 éves babátoknak?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni....ezeket néztem ki:

[link]


[link]


[link]


[link]


Vagy esetleg ez: [link]


Érdekel a véleményetek/tapasztalatotok,sokat tömeg közlekedünk.Nem tudom az utolsó belinkel babakocsival mennyire könnyű közlekedni,nem túl aprók a kerekei,nem instabil?Esetleg ha van más ötletetek azt is várom...Köszönöm a válaszokat.


2010. okt. 23. 12:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
a Baby point a nyerő. több szempontból: felettünk lakónak ilyen és tényleg jó. Baráti ára van. Jövő nyáron már ne fogod használnii szinte mert a babaád már nem nagyon fogja megtűrni a babakocsit. Ilenkor jól motoroznak sokat sétálnak. (persze nem minden baba, van aki szeret babakocsizni ez az én tapasztalatom.
2010. okt. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szia nekünk ez vált be

esprit esernyőre csukható.könnyű buszozni,metrózni egyszerű összecsukás zárás.

2010. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia, én a legkisebbre összecsukhatót választanám, a 3 kerekűt(számomra ez a szempont és hogy ledönthető legyen). Én ezt néztem ki és olcsóbb: [link]


A top rider-t ne válaszd, az hiába esernyővázas, de nagy méretű! 7 kg körül van.

2010. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

OFF:

Nekünk az xbaby vivi van, amit az egyik válaszoló belinkelt.

Nagggggggggyon szeretem, éppen ezért az általad felsoroltak közül az espiro-t választanám, mert az hasonlít rá a legjobban.

2010. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ik, 3ik utolsó, illetve a linkelt.
2010. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

az x vivi,vagy hasonló belinkelt (utolsó) babakocsinak is ennyire le lehet cipzározni a kupoláját?:

[link]

2010. okt. 23. 23:19
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló,azt nem tudod pontosan hogy a huzata levehető-e.ill. mosható?(baby point orion)Köszönöm!
2010. okt. 23. 23:42
 8/14 anonim ***** válasza:

A xbaby-nek nem lehet így leszedni a kupoláját, de ez egy nagyon fontos dolog.

Nem is tudtam, hogy van ilyen.

Hiába szeretem a kocsinkat, nyáron sokszor meggyűlt a bajom a nappal, és hogy ezerrel telibeverte a Kislányom arcát.

Én ez általad belinkelt kocsit választanám.

2010. okt. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

tegnap 20:55-ös vagyok. Lemaradt hogy a 2ik lett volna, de ez már nem lényeg, nem ezért írtam.

Azért írok, hogy a mienknek le lehet ennyire hajtani a kupoláját amikor ül (jane), de nem érek vele semmit, akkor ugyanis a kislányom nem lát ki, csak a szürke kupolát látja:(

Szóval én ennyire nem is nagyon használtam.

2010. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Espiro Active van,én nagyon elégedett vagyok vele.
2010. okt. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!