Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zöld széklet a babánál =...

Zöld széklet a babánál = megfázás?

Figyelt kérdés
Ma az egyik ismerősöm azt mondta nekem hogy a babám azért kakil zöldes színűt mert meg van fázva a hasa, mert nem öltöztetem fel eléggé. (Szerintem ez hülyeség) A gyomor tartalmának mi köze lehet ahhoz hogy hogyan van felöltöztetve a gyerek?

jan. 20. 18:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

8.és10.vagyok ,bocsi,még1

Zöld széklet: a széklet zöld színe mindig normális, általában az epe okozza, de gyakran összetéveszthető a fekete széklettel. Zöld széklet gyakrabban fordul elő tápszerrel, mint anyatejjel táplált csecsemőkben, de normális mindkettőnél. A zöld széklet gyakrabban fordul elő hasmenésnél (gyors áthaladási idő), de a formált széklet is lehet zöld. Ha feketének látja a székletet, úgy bizonyosadhat meg arról, hogy valójában zöld, hogy egy fehér lapon szétkeni és erős fénnyel megvilágítja.


❗A következő színek adnak aggodalomra okot, melyek betegséggel kapcsolatosak: a piros, a fekete és a fehér. Az összes többi szín nem orvosi probléma.

forrás:www.facebook.com/debrecenigyermekgasztro/photos/a-széklet-nem-mindig-sötétbarna-néha-világosbarna-barnás-vagy-sárga-színű-a-szék/135276991642374/

jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!