Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesnél lehet megfázástól...

3 évesnél lehet megfázástól erősen nyálkás a széklet?

Figyelt kérdés
kétszer volt széklete ma a lányomnak. Az egyik elég durván nyálkás volt. Nem véres, de jó kis nyálkadarabok vannak benne. Amúgy nem folyós, nem hasmenéses, véresnek sem látom. Nemrég volt fülgyulladása, és még most is taknyol kicsit, meg köhög, illetve a bölcsiben ma reggel eléggé sírt mikor otthagytam, és még nem fújja az orrát. Lehet a lenyelt váladéktól nyálkás? Kicsit aggaszt, bár amúgy jókedvű, és semmi más tünete nincs.
2013. febr. 4. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:

a lányomnak ugyanez van 1 hete, köhögőst kapott el...sztem lehet ettől a Te lányodnak is...

de ha nem vagy tuti, akkor doki, nehogy még vmi bélfertőzés is legyen a dologban...bár akkor görcsölne a pocakja...

2013. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Remélem én is hogy csak ennyi, mert köhög is, és ugye ő azt is lenyeli. Ha még holnap is ez lesz akkor azt hiszem holnapután elviszem a dokihoz.

2013. febr. 4. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:
a fiamnak borzasztó hasfájása is szokott lenni, hha lenyeli a slejmet. ez természetes, vhol ki kell jönnie. ő pl. kifújja már, amennyit kitud,szívom is neki, ha a helyzet azt kívánja, de nyilván nyel is belőle rendesen. bármit fleköhög rögtön vissza is nyeli... aztán jön a hasfájás, szóval lehet attól, igen.
2013. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szai, első vagyok..

Na? remélem, hogy már rendben van a kiscsajod...??


Mi asszem kilábaltunk, de még nem kiabálom el, még holnapig van antibiotikumja...

2013. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést. A kaki már rendben van, de csúnyán köhög, úgyhogy kapott antibiotikumot, nehogy tüdőgyulladás legyen, de ráadásul most fájtatja a fülét, és még a nagyobbiknak is visszatér a fülgyulladás, úgy néz ki. Kezdem már nagyon unni.
2013. febr. 7. 16:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem ti már jól vagytok.
2013. febr. 7. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!