Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vizes hányás és fejbeütés...

Vizes hányás és fejbeütés kötött lehet összefüggés? V mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnapreggel és ma reggel is beütötte a fejét. Figyeltem, nem volt eltérés azon kívül hogy tegnap esti ébredés után nyűgös volt. Jó kedve van most is. Ma pl egész nap. Viszont mikor hazaértünk nemrég egyik pillanatban azt veszem észre hogy fél deci víz állagú, színű valami jött neki vissza. Nem értem hogyan amikor nem ivott vizet.
jan. 23. 17:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
54%
Az , agyi nyomás .
jan. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy 1 éves.
jan. 23. 17:27
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Agyrázkódásnak lehet ilyen tünete.
jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet összefüggés a kettő között. Menjetek orvoshoz, most. Cuccal készülj, mert tuti bent maradtok megfigyelésen.
jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet összefüggés. Amúgy ez a rossz,amikor beverte a fejét is a gyerek,de mellé visszajön az étel vagy épp hányós vírus indul,mert nem fogod tudni,hogy mitől van. Legrosszabb időzítés ilyenkor.
jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Felhívtam a kórházat, azt mondta hogy ha többször hányik még akkor vigyük be, ha nem akkor holnap vigyem el háziorvoshoz. Remélem tényleg csak ilyen egyszeri alkalmas volt.

Nekem szokott visszajönni víz ha sokat iszok és nem esik jól, de ő nem ivott előtte csak cicizett.

jan. 23. 18:01
 7/29 babyboom567 ***** válasza:
80%
Komolyan beverte a fejét+ hány és nem viszed be,mert xy azt mondta a vonal végén,hogy ne tedd?A te gyerekedről van szó!A háziorvos mi a búbánatot tud csinálni azon kívül,hogy kórházba küld?
jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy bevittem volna már, de te tudod. Figyeld neki a pupillajat is, hogy rendesen reagál -e fényre /sotetre.
jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem akarlak rémisztgetni, de hányás esetén feltétlen be kell vinni. Az egyik ismerösöm meg akarta várni a másnapot meg a háziorvost, és reggelre meghalt a gyerek. Tudom, ez igen ritka, de a helyedben nem kockáztatnám , esetleg ö legyen a következö ritka eset.
jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes hozzáállás az ügyelettől is. Nálunk ahol dolgoztam,ha ilyennel telefonáltak be,minimum egy vizsgálatra behívták a gyereket,hogy neurológiailag megtudják vizsgálni,ha szükséges további vizsgálat,stb.
jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!