Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák és Apukák! 1...

Kedves Anyukák és Apukák! 1 éves lesz a kislányom, és kb. 2-3 hete stabilan jár, rengeteget mozog, fáradhatatlan. A hízása viszont megtorpant (amúgy sem dundi baba), lehet a kettő között összefüggés?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm :)
2021. jún. 6. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Te is ha mozogsz, akkor több kalóriát égetsz nem?

2021. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
😊😉 az igaz!! 😊
2021. jún. 6. 12:21
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Most tényleg ennyire butus vagy, vagy ennek a kérdésnek a színtiszta dicsekvés a célja? 😂
2021. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. nem vagyok butus, csak tapasztalatlan és megijedtem kicsit, ezért írtam ide, itt sokkal okosabb, tájékozottabb szülők vannak nálam.

2. sosem szoktam dicsekedni, mirefel? Ha megkapná a Nobel-díjat, azzal lehetne, de arra mèg várni kell, majd megírom neked.

3. senkit nem szoktam itt sértegetni, de most kivételt teszek: olvasd el a kérdést, értelmezd és ha tudsz válaszolj, segíts, ne kritizálj, pl. ahogy az 1. válaszoló. Vagy kussolj.

2021. jún. 6. 12:38
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nagyon sokáig dundi volt a kislányom. Mindig mondták, hogy ha elindul majd "lemozogja" a felesleget. Így is lett.

Úgy kellett szaladnom utána a kajával. Folyamatosan jött ment.

2021. jún. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5. válaszoló, neked is köszi a kommentet :) napok óta kanállal rohangálunk a kislány után vagy a házban vagy a kertben :P

Mostanra kb. minden fontosabb, érdekesebb, mint az evés.

2021. jún. 6. 13:20
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Bocs de azért van igazság abban amit a 2 ír.Elso gyerekes anyaként sem lepődtem meg azon, hogy a súlya megtorpant a 9 hónapos gyerekemnek mikor elindult és feszt mászkált.Nem volt ő sem nagysulyu,de természetes hogy több mozgás mellett ha nincs többlet kalória akkor vagy nem hízik vagy fogyni kezd.Amig nem jelentős a fogyás nincs min aggódni.
2021. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Kislányom másfél éves,3 hete csak csipeget...

1 éves korától stagnál a súlya,mióta megy,nincs megállás

Nem érdekli az evés,türelmesnek kellene lennem,de engem is idegesít,hogy semmit nem hízik

Most orvosi javaslatra adok neki Vitacolant,napi 5 ml

Háátha...😃 enne egy picivel többet

Pedig jó a súlya,de hogy mitől?! Azt nem tudom

Ha jól tudom 1 éves kortól 2 éves korig 1.5kg-2.5kg kell hizniuk...

2021. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves 8. válaszoló, neked is köszönöm a segítséget. :) Ment a zöld kezecske!!


Az okoskodóknak: látjátok így is lehet válaszolni. Anélkül, hogy engem minősítgetnétek. Ha nem segítő szándékkal írsz, inkább ne is fáradj.

Aki szerint dicsekszem...hát mindenki magából indul ki.

2021. jún. 6. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!