Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki a babó ekcémás bőre miatt...

Aki a babó ekcémás bőre miatt diétázott (tejtermék, olajos magvak, csoki), mit tapasztalt, segített?

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem,hogy azért lett ekcémás mert tejet iszom,de a bőrgyógyász azt mondta,hogy ezt felejtsem el.mi panelban lakunk és azóta jött ki móta beindult a fűtés szezon,mert nagyon száraz a levegő+örökletes.Nálunk a családban a tesómnak és a nagymamámnak is volt ekcémája.de már múlóban van.Reméljük kinövi.
2009. jan. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt tanácsolta az orvos de semmi javulást nem látok ráadásul megőrülök egy kis csokiért :)kíváncsan várom a válaszokat én is:)
2009. jan. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok.Én nem diétázom tejet kb.napi 3-4 dl iszom,de mellette eszem joghurtot,sajtot,és nem lett rosszabb.De mint írtam nekem azt mondta a doki,hogy nem azért ekcémás mert tejet iszom.
2009. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy látom, elég bizonytalan ez a tej-dolog, az egyik bőrgyógász szerint hülyeség a diéta, a másik azt mondta, igenis csináljam. Én olyan 3 hétig úgy csináltam, hogy még olyat se ettem, aminek az összetevői között tejpor szerepel, de még új foltok is jöttek elő, úgyhogy nem tudom, érdemes-e csinálni. Tegnap már ettem egy sajtos-tejfölös tésztát, mert majd megőrültem érte, tejet nem fogok inni, de lehet többi tejtermékből egy keveset azért fogok enni.
2009. jan. 4. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!