Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fáj a babának amikor felvágják...

Fáj a babának amikor felvágják a nyelvét?

Figyelt kérdés
Nyelfék van neki, le van tapadva. Megyünk majd fül orr gégészetre. Tud utána enni? Szenvedni fog? Mi lesz?😭

#nyelvfék #Nyelvletapadás
jan. 30. 01:27
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem fáj, nincs benne ideg. Olyan, mint amikor a körmét vágod. Max azt nem fogja szeretni, hogy piszkálnak a szájában, de egy pillanat az egész. Ne aggódj miatta. :) Én néztem, ahogy csinálják az én babámmal, meg se nyikkant.
jan. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Általában jobb lesz valamivel azonnal, de még 1-2 hét is lehet ezután, hogy teljesen normálisan szopizzon. Kitartást! #1
jan. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem felvágták az enyémet. Fél rokonság kb otr zokogott a háziorvosi rendelő előtt a nagy műtét miatt.

Mire megkérdezte nagyapám a dokit,hogy mikor kezdi,már rég kész volt.

Így mesélte anyám. Tehát észre se vették,a doki már fel is nyisszantotta.

jan. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj neki, én fiamnak is felvágták, még a kórházban. Ott álltam mellette, mutatták azt a kis hártyát, mert én is attól féltem, hogy tiszta vér lesz, meg sírni fog, de semmi, az nem élő szövet vagy ilyesmi. Az nem tetszett neki, hogy a szájában túrnak, de aztán rögtön meg is nyugodott.
jan. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A lányom kapott előtte egy kis lidokainos ecsetelést. Amikor felvágták, sírt egy kicsit, de inkább attól, hogy le lett fogva. Mire kimentünk a folyosóra, már vigyorgott.

Vérzett neki, de hamar elállt, egy óra múlva gond nélkül szopizott

jan. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm. Csak így legyen minden. Édes szíve csak ne szenvedjen😪 kicsit megnyugodtam😮‍💨
jan. 30. 11:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, rosszabb, ha nem vágják fel neki, és később akadályozza a beszédfejlődésben.
jan. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen az se lenne jó
jan. 30. 15:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, ahogy mesélték egy pillanat volt az egész.
jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon túlparázod. Nekem nem vágták fel, szívok is miatta sokszor. Felnőttként már valóban műtét. Barátnőm kislányának egy-két naposan "vágták" fel a kórházban. Észre se vette. Konkrétan egy kis csípés.
jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!