Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mikor lesz ebből...

Szerintetek mikor lesz ebből fogacska?

Figyelt kérdés

Tudom senki sem jós, első babás anyuka vagyok nem igazán értek ehhez. De kíváncsi lennék, hogy így néz ez ki kibújás előtt? Vagy még v várhatom? 🙃


[link]



febr. 4. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%
De csùnya szája van 😬
febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak gratulálni tudok kedves első a szüleidnek, az igazi jó neveltetés példája vagy 🙂
febr. 4. 20:31
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Tökéletes pici baba szája van.

Az enyémnek amikor így nézett ki, egy héten belül egyértelműen kint volt a hegye. Már látszik, hogy törik fel az ínye. Persze nem biztos, hogy a tiednek is ennyi idő lesz, de az enyémnek ennyi volt. :)

febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Én ránézésre most sem tudom. Akkor tudom amikor ömlik a nyála és sokkal erősebben szopizik, ilyenkor kb 1-2 hét és kint a fogacska.
febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még 2 hét volt kb innentől. De nekünk nehezen és lassan jön nagyon 2 hónapja törte át de még mindig nem nőtt ki teljesen..
febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
1 te meg szégyeld el magad hogy egy pici babát sértegetsz! Nem ember vagy állat...
febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
7, kérlek ne sértegesd az állatokat.🥺
febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Igaz. Rájuk nézve is sértő hogy egy ilyen takonnyal azonosítom őket.
febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6%
Én csak azt írtam le amit látok, az miért baj?
febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

#10

Nem is látod a száját, de így sértegeted. A kis ajkait az anyukája lehajtotta. Hajtsad már le a te szádat neked is ilyen.. már ha nem vertek be még akkorát hogy sebes legyen.

febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!