Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babátoknak adtok turórud...

8 hós babátoknak adtok turórudit és baba joghurtot? Illetve baba tejes desszertet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eheti ezeket nyugodtan. (bár túró rudit én nem adok)
2010. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
9 hós a kislányom és eddig még semmiféle tejdesszertet nem kapott. Lassan elkezdek majd egy kanál natúr joghurtot összeturmixolni gyümölccsel, hogy megnézzem a reakciókat. Én egy éves koráig nem tervezek bolti tejdesszerteket, csak natúr joghurtot vagy túrót gyümölccsel, esetleg egy kis fruktózzal édesítve.
2010. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én kisfiam 6 hós, de a humana tejdesszertet szereti nagyon!
2010. okt. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Humana és Nestlé tejdesszert is létezik 6 ill. 8 hónapos kortól adható változatban. Túró rudit kb. 9 hónaposan kapott először kóstolóba, csak a belsejét, és nem rendszeresen. Most már 13 hónapos lesz, de nem is emlékszem, mikor adtam neki utoljára. Szóval ennyire nem jellemző, hogy azt adnék neki. Inkább sima túrót megcsinálok körözöttnek, és azt teszem a kenyerére, vagy összekeverem házi barackbefőttel, vagy meggyel és banánnal, mindkettő isteni.
2010. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Nem.

Nem is fog kapni még egy darabig, mert ezek a tejfehérjén kivül cukrot, kakaót, aromákat és mindenféle egyéb adalékanyagokat tartalmaznak, amire egy 8 hónapos gyereknek a világon semmi szüksége nincs.

Tejterméknek ott az anyatej, illetve annak hiányában a tápszer.

2010. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, ette. Kivéve a túrórudit, azt csak kóstolta. 1-1 csipet túró és csoki. Eddig vagy 3x.

9 hós.

2010. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!