Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 honapos babatoknak mivel...

1-2 honapos babatoknak mivel mossatok a hajat? Baba szappannal nem merem, szaraz a bore.

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idős korában még a gyógyszertári hydrophil fürdető kenőccsel fürdettem. A haját csak a vízzel mostam, öblítettem át, nagy ritkán arra is tettem hídrophilt.

Sampont még nem használtunk. (sztem fölösleges)

2011. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
BABE koszmó elleni sampont használtunk. A gyógyszertárban lehet kapni vény nélkül. Van érzékeny fejbörre is. Ez kifejezetten babáknak fejlesztették ki. Nekünk bevált és a szemét sem csípi.
2011. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Gyógyszertári fürdetővel mossuk a haját is! A miénk négy hónapos.Ez vált be. Nagyon szép a bőre is tőle.
2011. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is gyógyszertári fürdetőt használtunk. A kisfiam koszmós volt, így fürcsi előtt olajoztam a fejbőrét, majd a fürdetővel mostam le. Ha száraz a kicsid bőre, a gyógyszertári fürdetővel, fürdést követően nyugodtan bekrémezheted-még élvezni is fogja a simogatást. Hidratálja a bőrét.
2011. márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Eddig csak vízzel mostam, azaz a gyógyszertári kenőcsös vízzel öblítettem le picit, mostmár kipróbálom, hogy rendesen megmosom, mert már ráfér! Elég száraz a bőre, úgyhogy előtte bekenem olajjal. Köszi a tanácsokat!
2011. márc. 13. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!