Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Pampers/Sudocrem popsitörlők...

A Pampers/Sudocrem popsitörlők jobbak annyival, mint az olcsók?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni, hogy milyen popsitörlőt vegyek. Próbáltunk már többfélét, nem érzékeny a babám bőre semelyikre. Azt látom, hogy a Pampers például nedvesebb, mint a Babylove, de azon kívül olyan drasztikus különbséget nem látok. Van egy barátnőm, aki csak prémium popsitörlőt használ, és amikor látom, akkor elgondolkozom, hogy felesleges a drágábbat vagy ő többet ad a babájának ezzel. Én nem érzek nagy különbséget, de lehet, hogy a baba igen. Tudom, nem a világ legfontosabb kérdése, de ti milyen törlőkendőt (és pelust) használtok, és miért azt választottátok? Köszi, ha van időd leírni. :)
febr. 6. 09:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kicsi volt a lányom, akkor jobban szerettem a Babylove, Babydream törlőket. A pamperst utáltam, mert csucsogott a nedvességtől. Most, hogy már nagyobb a gyerek, jobban szeretem a pamperst pont azért mert jó nedves és így a sűrűbb székletet könyebb letörölni. Pláne akkor ha kotlik rajta és nem szól, hogy kakás a popója. Viszont nekem az új személyes kedvencem a Cba-s piros törlő lett. Nem túl nedves, nem túl száraz és árban is jó.
febr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jah és a pelus. Rossmann van a közelben, a legtöbbször azt a fajtát veszem, viszont a Dm-est jobban szeretem, mert gumis a dereka. Kisebb korban használtunk Liberot, Pamperst, Violettat is. Én mindegyiket szerettem. Egyetlen egy pelenka van, amit soha többet nem vennék és az a Sleepy. Borzasztó. #1 voltam
febr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a rossman saját márkás popsitörlőt használok. Abból is az érzékeny bőrre valót. Vettem már pamperstől elkezdve csomó fajtát. Sok volt olyan ami szàrazabb volt ami nem jött be nekem. A dm saját márkás cuccait szeretem, de a popsitörlő szárazabb. Most már jó ideje a rossmanosat veszem. Ki kell tapasztalni mindenkinek más válik be. Akár a pelenka. Kaptunk mintát libero, pampers, huggies, rossman meg dm saját márka stb. A libero és a dm-es volt jó. 3-as méretig a kapott liberot használtuk meg dm-est vettem. A többi semmit nem ért. Tiszta pisi volt a gyerek. Aztán a 3-as mérettől dm-es leszerepelt. Úgy megdagadt a pisitől, hogy majd lepartant a gyerekről a ruha. 3 órát sokszor nem bírt ki. Tiszta pisi volt a baba. Akkor megint csomót próbáltunk. Penny, lidl, saját márkás, no name márka, pampers. És csak a libero lett jó. Most még 4-es méretet hordunk. 5 méret már jó lenne, de elhasználjuk ami van. És akkor megint jön a teszt, hogy mi lesz jó :D
febr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es na nekem a sleppy neve nem ugrott be arra írtam, hogy no name :D az borzalmas volt. Vékony, és amint bepisilt a gyerek kaka szaga lett. És ki is piorosodott tőle. 2 nap után kivágtam az egészet a fenébe. 3-as voltam
febr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 jaj mi azzal nagyon ráfáztunk. Az Auchanban volt leakciózva tavaly előtt karácsonykor, vettem is 2 csomaggal. Nagyon sokáig tartott, mire elfogyott. Csak akkor használtuk ha otthon volt a gyerek és gyakaran tudtunk cserélni és már nagyon végszükség volt, de egy délutáni alvást nem bírt ki. Meg sokszor azzal pelenkázta a lányom a babáit 😆. Arra pont jó volt.
febr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

“ amikor látom, akkor elgondolkozom, hogy… ő többet ad a babájának ezzel”


Pont ezt akarják elhitetni veled. 😏 Pedig a saját márkás pl DM ugyanolyan jó, nem tud annyival többet a Pampers mint amennyivel többet kell fizetned érte.

febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 NTBS ***** válasza:
100%
Nem jobbak. Csak a márkát fizeted meg.
febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt vedd, ami neked tetszik, kinek mi valik be.

A pelenka is olyan tema, hogy hiaba szeretnem en az olcsobbat megvenni, ha allandoan atazik vele a baba, igy mas valasztasom nagyon nincs. Popsitorlobol is 1 fajta valt be, a tobbitol kiuteses lett, szoval ez van :D

Ne azert vasarolj meg valamit, mert a szomszed ezt hasznalja vagy mert a dragabb biztos jobb. Amelyik bevalik, kesz, nem kell tulbonyolitani.

febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A pampers szerintem az összes közül legroszabb. Annyi nedves hogy csöpög. Én a tesco zöld sajátmárkásat szeretem. Ha nem esik utamba akkor pedig a rossmannos jön még szóba
febr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a rossmanos és a dm-es sajátmárkás sensitive törlőkendőket használjuk (mikor hol járok éppen), számunkra tökéletes. Anno kaptunk egy karton Pamperst, elfogyott, jó volt, de annyival nem tud többet, hogy azt vegyem majdnem dupla áron.

Pelenkából sokáig használtuk a Lidl-öst, majd valamiért nálunk büdösödni kezdett, aztán Aldira váltottunk, ami meg 4-es méret felett elkezdett kifolyni. Ezután kezdtem el nagyobb tételben vásárolni akciókban, pl. a blackfriday alatt a Pampers bugyipelenkájából vettem 4 havi adagot nagyon jó áron (olcsóbb volt, mint a dm saját márkása és korábban próbáltuk már). Ezekből élünk, de egyáltalán nem gondolnám, hogy emiatt én többet vagy kevesebbet adok a gyerekemnek. Ezt nem is értem. :D Megadom neki a lehetőséget, hogy elvégezze a dolgát a pelusába úgy, hogy nem pirosodik ki. Minden anya ezt teszi, nem kell ezt tovább gondolni. :D

febr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!