Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem hízik a 11 hónaposom....

Nem hízik a 11 hónaposom. Rendben van ez így?

Figyelt kérdés
10 hónaposan 9300 gramm volt és 70 cm. Most 9300 szintén és 73 cm. Ez így oké? Eddig szépen gyarapodott. Lehet hogy azért mert már nem eszik tápszert csak reggelire és vacsira?
febr. 6. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hiszen egyébkéntcsem pici a súlya.
febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőtt 3 centit. Most nem súlyra, hanem hosszra dolgozott. Mellé gondolom mozog jó sokat. Teljesen rendben van.
febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
A bölcsődébe ahol dolgozom a 2 éves gyerek 12 kg.. Nem hiszem hogy aggódnod kellene a babád súlya miatt.
febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam súlya is kb. ilyen korban kezdett stagnálni, hónapokig mértünk pl. ezelőtt 12 kg-t, ha épp ráállítottuk a mérlegre, aztán egyszer csak 12,6 kg lett :)

Ja, és 15 hónaposan 82 cm volt a védőnőnél, mi meg most próbáltuk lemérni közel 17 hósan, és min. 85 körül volt, szóval hosszra is belendült, ha jól mértük, kíváncsian várom a 18 hós státuszt, hogy ott mekkorának mérik :)

Mondjuk az én kisfiam is mindig viszonylag nagy baba volt, kb. 3 hónaposan duplázta a súlyát, nem sokkal féléves kora után triplázta, szóval védőnő is mondta, hogy valószínűleg várható majd egy kis belassulás a gyarapodásban, így nem is ijedtem meg. Ráadásul ilyenkor nagyon beindul a mozgás is, teljesen ok, ha hirtelen a szervezet nem tud pótolni annyi elhasznált energiát :)

febr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2évesen 12kg, lassan hízik, de teljesen normális alkatú ránézésre.
febr. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon sokat mozog. Mászik folyton szétpakol mindent amit ér, nem alszik csak fél órát reggel fél 7től fél6ig.

Enni normálisan eszik imádja a főtt ételeket a babakaját nem eszi meg.

Ránézésre kis formás baba nekem is. Csak az idegesít hogy eddig gyarapodott es most ez megállt de akkor ezekszerint ez normális. Köszi a válaszokat!

febr. 7. 10:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Az én fiam is 11 hónapos, 8500-9000 gramm között van valahol. Barátnőm kisfia 10 hónaposan 10 kg volt és 1 évesen is annyi volt. Ilyenkor már nem híznak annyira. És szerintem te is látod, hogy mennyit mozognak: rengeteget... 😅
febr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!