Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egész nap nyüszög a tíz...

Egész nap nyüszög a tíz honaposom?

Figyelt kérdés

Nem csak most,már egy ideje tart,de mostanra kezdek elfogyni. Mindig voltak nyüszögős időszakok. Most megint az van. Egész nap figyelni kell rá,vele lenn,foglalkozni vele,vagy nyüszög. Mindent is legalább öt részletben vagy sehogyan nem tudok csinálni. Az éves is katasztrófa,lassan eszik,eszeget,van hogy háromnegyed óráig is nyammogunk. Egész nap értetek,meg hallgatom a nyüszögést. Írnék még sok mindent de nem tudom összefoglalni röviden..csak elfáradtam. Segitsegem nincs,férjem csak hétvégén van itthon. Túl vagyok már a kérj segítséget meg a mozdulj ki tanácsolom,kevés az a heti egy alkalom,de attól félek talán az sem normális,hogy ennyire nincs el a gyerekem. Gyakorlatilag egy éve nem tudok semmit nyugodtan csinálni,egy jót fingani sem...és akkor látom más meg tnaul gyerek mellett,olvas..én terhesség óta egy oldalt nem tudtam olvasni,mert napközben nem hagy,estére meg zokni az agyam (még mindig kelünk átlag négy ötször éjszakánként,mostanában van,hogy fel is ébred úgy éjjel,hogy egy órán át is olbe kell legyen). Szepa,holdallas,fogzas,isten tudja mi,ezeken is túl vagyok,hogy az legyen a fő kérdésem miért. Másnak is van ilyen gyereke,hogy nyüszög? Lehet unalmas is neki itthon,de nagyon kint lakunk a városból,kocsi nincs,nem nagyon tudunk sehova menni,mert még a busz se jön úgy..na meg hova is mennek,ha el is jutunk valahová,nem sok idő,és trappolhatok haza,mert nyüszög okelme,semmi sem jó,azonnal haza kell menni...

Kusza lett,és valszeg jön sok szuperanya is,hogy az ő gyereke nem ilyen,nekem meg minek kellett ha nem bírok vele..ahogy ezt írom,fel is borította az allolampat,megijedt most meg ordít...nem tudom sajnos az egész házat uelzembiztossa tenni és nem bírom azt sem hogy egy perc nyugtom sosem.mas is keszul megorulni?


jan. 22. 13:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna. Ugyanígy érzek, ahogy te. Én abban látom a kiutat, hogy nagyobb lesz, végre vége lesz már ennek a baba kornak. Az én babám kicsit kisebb, mint a tiéd, alig várom már, hogy másszon, üljön majd tipegjen. Akkor talán jobban el tudja majd magát foglalni. Én se tudom sehova se vinni, miv
jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, véletlenül elküldtem előbb... Szóval mi is a város szélén lakunk, van kb 3 utca, ahol tudok vele sétálni és ennyi. Busz óránként jár, ezért nem szoktam vele buszozni. Unalmas, monoton és igen, én is sokszor úgy érzem, hogy megőrülök.
jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Az én 10 hónaposom is nyüszög folyton egész nap raktam próbál felállni mászkálni. Ha pisilek üvolt hónapok óta napi 1 órám van 2x fél amíg alszik hog, vigyem a háztartást.

Ikurt kimerült vagyok elegem van belőle. Este nálunk is ugyan ez mint nálad. Már egy élő zombi vagyok.

Tanács? Ha nagyon ideges vagyok egy párnába beleórdítok hogy ne a gyereket órdítsam le. Ja meg amikor sz*rni megyek berakom a kiságyba játékokkal és leszarom ha sír napi 10 perc nyugodt wc időm lesz ha tetszik neki ha nem.

jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Bár, megőrülni nem készülök, de értem miről írsz. Nekem is van amikor túlélésre játszok egész nap, mert semmi se jó, nyűglődés megy reggeltől estig. Az apuka nincs is otthon hétköznap esténként? Mert nekem az vált be az ilyen napokon, hogy mikor a férjem haza jön átveszi, én pedig vagy alszok egy jót vagy rendelek kaját, és elvonulok magamnak, általában egy forró fürdőt veszek ilyenkor. Ez sem olyan egyszerű, mint leírva, mert van, hogy a férjem is fáradtan esik haza, vagy a gyerek nála még hisztisebb, de valahogy meg kell oldani.
jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 2....

Nekem van egy 4 éves fiam. Álom baba volt. Álom terhességgel, álomszüléssel.

az első 3 hónapja még azt mondom szuper volt. aztán úgy ahogy nőtt, úgy nehezedett. Vártam, ha elindul, könnyebb lesz. Nem lett. Ha beszél, jobb lesz. Nem lett.


Most lesz 2,5 éves, én meg lassan vagy agyvérzésbe halok bele, vagy kötöm fel magam az első fára.

durván 1 napja 24ből 20 óra hiszti. Pokoli. Egész nap ordít, visít. Cipelteti magát, egyedül 2 percet nincs el.

Ha épp leszakad rólam, öli a bátyját.

Természetesen máshol vagy másnak meg csak azt mutatja ő egy angyal, én meg miről beszélek?! Bolcsibe istenítik milyen jó gyerek.


Betettem bölcsibe én meg dolgozok. Ebből az lett, napközbe lefáradok a munkába, délután meg tömörítve kapom a hisztit 4-5 órába az egész napnyit.


Éjjel a mai napig születése óta 4-5x kel. Zombi vagyok.


Szóval én totál átérzem amit írsz. Mégha megoldást én magam sem tudok. Én is tettem fel itt már kérdést erről, de én csak negatívat kaptam miatta. Hogy miattam ilyem, meg minek szültem, meg az apja egy idióta h dolgozni mer, stb...

jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Jaj 5-ös…:(

Borzalmasan hangzik ez.

Ilyenkor gondolom át,hogy akarom-e egyáltalán azt a pozitív tesztet.

jan. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Köszi nektek..pozitív,hogy öt válaszból egy se esett nekem,de gondolom,ami kesik,nem múlik! Nem is megoldást várok,sajna úgy érzem,egyszerűen nincs! Talán perverz módon, sorstársakat? Hogy nem vagyok egyedül az erzeseimmel.

A ferjemet áthelyezték sajnos másik varosba,így egy jó darabig csak hétvégente van itthon. Keresi a másik munkalehetőséget,de nem olyan egyszerű,hogy olyat találjon ami fizet is,meg esténként itthon is lehessen.

jan. 22. 13:33
 8/34 anonim ***** válasza:
21%
Az még nem jutott eszedbe, hogy legyél vele és foglalkozz vele? Mert hogy erre lenne igénye azért nyuszog. Ha férjed sincs otthon, olyan nagy és sok tennivaló nem lehet, hogy minden nap ezen stresszel. Elvezned kéne hogy van időd öt tanitgatni, mesélni, hulyulni. Sose értettem hogy miért jó így felfogni mintha ő akadályozni a hülye többi dologban. Azért szülted, hogy ott legyen. Nem egy növény amit leraksz a sarokba és napi 1x ranezel. Szerencsétlen gyerek csak az anyjára vágyik és nem kapja meg a megfelelő visszajelzest.
jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Na én is ettől félek,hogy meddig megy ez még így? Meddig.birom? Bölcső nem opció,mert a férjem vette fel a Gyedet,meg amúgy se nagyon opció,egyszerűen ki hozná,vinné? Csak én vagyok erre. Majd csak óvodába megy valószínűleg. Minden elismerésem,hogy két gyerekkel vagy így,elképzelni nem tudom mi lenne ha ketten lennének. Bár a férjem akár később még egyet,egyelőre én hallani sem akarok erről (és gyanítom,később sem. Ha túl leszek ezen egyáltalán,hát ki akarja,vagy ki tudja még egyszer végigcsinálni ezt?)
jan. 22. 13:35
 10/34 A kérdező kommentje:
Na,megérkezett akit vártam, a nyolcas képében. Légy üdvözölte empátia királynője,anyák gyöngye,lelkek felemelője...csak arra vagy jó hogy a hozzám hasonlók egy utolsó szarnak érezzék magukat és ezen osszedorzsold a tenyered és örülj a saját okossagodnak. Engem mondjuk nem érdekel,mit gondolsz,de jó sokan vannak,akik pont az ilyenek miatt mint te érzik magukat egy kalap fsnak. Kellesz ide mint segglyuk a homlokra.
jan. 22. 13:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!