Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért feküdt le az éjszakai...

Miért feküdt le az éjszakai alvására a 6-kor a 10 hónaposom?

Figyelt kérdés
Amióta megszületett 9-kor megy aludni, 6-kor kel. Stabil napirendje van, most is egy teljesen átlagos napja volt. Erre 5-kor felkelt a délutáni alvásából (ahogy szokott), egy óráig keservesen sírt, semmi nem volt jó neki, végül 6-kor elaludt és azóta alszik. Finoman simogattam a haját, kipakoltam a mosogatógépet, amire mindig felkel, de alszik, mint a bunda. Valaki járt már hasonlóan? 9 órát szokott éjjel aludni, ez alapján akkor most 3-kor fog kelni és borul az egész nap. :( Mozgásfejlődésben sincs nagy változás, lépeget bútorok mellett, mászik, de ezeket már egy hónapja. Nem fogzik. Nem tudom, mi történt. Lehet, hogy csak egyszeri alkalom, de ha valaki járt hasonlóan, jó lenne megelőzni legközelebb.
2023. ápr. 24. 21:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
21%
Lehet beteg lesz szegény .. jó tanács, holnap menjetek be dokihoz. Nézze meg a fülét, én épp hasonló szituban voltam, és középfül gyulladása volt a picimnek 😞
2023. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Időjárás is lehet.

Fiam.is elaludt 3/4 7kor..pedig akkor sose szokott ,nyűgös is...

2023. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
25%
Attól hogy lepontoztok, még nekem ez a tapasztalatom, sajnálom! Az időre fogni nettó baromság, öreganyáinK fogtak erre mindent. De ne legyen igazam, én csak ezt tapasztaltam
2023. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem azért aludt el, mert álmos volt.
2023. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Az én 3 hónaposom is bevágta a szunyát 6-kor, 22:30-kor evett és most alszik tovább 🤷‍♀️


Pedig eddig már hetek óta az volt a menetrend, hogy 5-6-kor kelt, 7-8 körül fürdettük és 9-10 körül aludt el.

2023. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Álmos lett. Igen, arra nagy esélyed van, hogy hajnalban ébresztő, de akkor gondolj arra, hogy a másik opció az, hogy beteg lesz. Na, melyik a rosszabb?
2023. ápr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Bármi lehet. Én sosem alszom napközben, ma mégis sikerült két órát. Nincs ennek mindig oka és az is lehet, hogy alszik majd reggelig.
2023. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha valami baja van, sír vagy lázas lesz, azzal el ne vodd dokihoz, hogy alszik. Egy középfül fájdalommal jár.
2023. ápr. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Betegnek szerencsére nem tűnik, 1-kor felkelt, majd kicsattant az energiától. 3-ig fent volt, aztán aludt 6-ig, amikor amúgy is szokott kelni, úgyhogy remélem, hogy mégsem borul fel a napirend, csak egy rossz éjszakánk volt.

Megijedtem, hogy tényleg lehet, hogy beteg, mert vasárnap estig kint voltunk a kertben, nehogy megfújta a szél, de talán most ezt megúsztuk. De legközelebb, ha lesz ilyen, ezt is észben fogom tartani. :) Lehet, hogy az időjárással volt valami tényleg. Én is nagyon megérzem a hideg frontokat, tegnap is nagyon fáradt voltam.

2023. ápr. 25. 07:22
 10/11 anonim válasza:
100%
Kérdező, köszi, hogy visszajeleztél. Természetesen nem rosszindulatból írtam, hogy beteg lesz, csak opcióként. Nálam mindkét gyerkőc ha többet alszik, vagy valami megváltozik, szinte biztos, hogy betegek lesznek. Örülök, hogy nálatok nem így lett. 🙂
2023. ápr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!