Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bio Gaia hatása lenne?

Bio Gaia hatása lenne?

Figyelt kérdés

Egy hete adjuk a kislányunknak a Bio Gaia cseppet, mert rettenetesen sírt, fájt a hasa. Eddig napi 5-8 kakis pelus volt, minden székletnél sírás, ökölbe szorított kéz, felhúzott lábak.

Ma azonban a tünetek szinte teljesen eltűntek, alig van sírás, viszont 24 órája nem volt széklet. Ez azért furcsa, mert eddig nagyon sok kakis pelus keletkezett.

Pisis volt 6 darab is, ezért kiszáradásra nem gondolnék.

A Bio Gaia hatása lenne?


febr. 10. 00:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Mekkora a kislány? Az én anyatejes fiam a naoi több kaki után 10 napig nem kakált, így állt át a heti 1-re. Ő kezdettől kapott Biogaia-t, szóval nálunk nem annak az elkezdésétől volt. Szóval átállhat így, akár Biogaia nélkül is, fogalmam sincs, hogy attól van-e nálatok.
febr. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha egy napig nincs széklet az nem baj

Sőt, ha anyatejes akkor előfordulhat, hogy több napig nincs széklet.

febr. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Anyatejes babáknál az is oké, ha minden 10. napon van kaki. (vagyis az első hetekben még napi több az elvárt, de utána okés)

Tápszereseknél úgy tudom, minden nap kell kaka.

febr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kicsi baba 2700 gramm jelenleg és anyatejet kap, de pótlásként tápszert is. Igyekszünk csak anyatejessé válni, de nem egyszerű. Éjjel végül volt egy nagy kaki, de akkor is meglepő, hogy ilyen hirtelen lecsökkent a számuk.
febr. 10. 11:20
 5/8 anonim ***** válasza:
4-6 hetes korig napi 3-4 kakis pelus kell, utána normális a kevesebb. Ha ennél kisebb a babád, és nem normalizálódik a helyzet ma sem, én lehet, hogy megmutatnám gyerekorvosnak.
febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Két hetes, tegnap voltunk orvosnál, más miatt és akkor még nem gondoltam, hogy nem lesz kaki. A vizsgálatkor semmit nem említett az orvos. Mindenhol azt olvasom, hogy teljesen változó a kakis pelusok száma, de most elbizonytalanodtam.
febr. 10. 13:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Fiamnak soha nem volt 6 darab kakis pelusa.

Ami a max volt az 2-3 volt 24 óra alatt, de volt hogy csak 1.

Köszöni jól van, 2 éves.

Nem kell beparazni, mert egyszer nem kakilt a gyerek.

febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen ilyen van, azt hiszem nekünk 6 nap volt, hogy nem kakilt. Utána többet nem fordult ilyen elő.

Mi is bio gaia-tunk, de attól biztos, nem hiszem.🤷🏼‍♀️ Minden esetre székrekedést nem okozhat, hisz jótékony baktériumok vannak benne, nem hiszem, hogy az csinál ilyet.

febr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!