Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 7hetes, hasfájós. A...

Kisfiam 7hetes, hasfájós. A BIO GAIA cseppet ajánlották! Ismeri, használta már ezt vki? Tapasztalatokat várnék!

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! Nekünk Extrém módon hasfájós volt! Sokat segített a biogaia. Egy hátránya van csak, baromi drága és kevés ideig elég 1 üveggel.
2012. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!Ma lesz 4.napja hogy kapja,még idáig nem használt,itt nyűglődik szegénykém a kezemben..annyira szeretnék neki segíteni!
2012. júl. 16. 18:46
 3/8 A kérdező kommentje:
Hány nap után használt a Te babádnak??
2012. júl. 16. 18:46
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Kell neki legalább 1 hét. Nekünk jó volt. Pedig az én fiam 9 hetes koráig éjjel-nappal ordított. :-/ Utána ajánlották. Plusz a szélcső. Csodákra képes néha-néha. ;-)
2012. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Nehézkesen kakil vagy pukizik a babád? Csak mert nekünk székrekedéses is a mai napig, és a pukik is nagyon nehezen jöttek neki. Arra én espumisan-t és a szélcsövet használtam. Kaki problémára pedig Laevolac-ot. Egyébként attól is függ mit eszik a pici. Nekünk tápszeres volt. Na abból is vagy 10 fajtát evett mire rátaláltunk az igazira. Szóval nem volt egyszerű az első pár hónapunk!

Irigyeltem azokat a szülőket ahol a baba: evett-aludt-játszott-vigyorgott-nem sírt!

2012. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mindig sírdogál"bosszankodik" mikor kakil vagy pukizik,de azt nem lehet mondani hogy székrekedéses,naponta min 3-4 kakis pelusunk van,inkább úgy szoktam mondani hogy a kaki "kifarol" belőle,akkora slunggal jön!:-)Én is irígylem a nyugis babásokat :-) Köszönöm a tippet

Remélem nekünk is beválik,hátha elég egy hét nekünk is!!

2012. júl. 16. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Ohh, akkor nála a kakival nincs gond. Még szerencse!

Próbálkozzatok, ne adjátok fel! Egy üveggel én mindenképpen megitatnék vele. Kb 2 hétig elég. Remélem rendeződik a pocifájás!

Minden jót és mosolygós babát kívánok! :-D

2012. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönjük!!Ma van 6.napja hogy kapja a cseppet,és ma volt az első könnyebb nap!!!!Nem merem még elszólni,de remélem használ!!!2hétig elég?Addig csak kiderül,tényleg jó-e,be kell-e ruházni még 1 üvegre..idővel átlépjük a bűvös 3 hónapos kort is!!:-)

Neked is minden jót kívánok!!:-D És sok mosolyt!:-)

2012. júl. 18. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!