Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babának Bio Gaia?!

Hasfájós babának Bio Gaia?!

Figyelt kérdés
Egy hónapos a kisfiam. Délután, este eléggé nyűgös, csikar a hasa. A gyerekorvos Bio Gaiat ajánlott. Tegnap meg is kapta az 5 cseppet, rá nem sokra széklete volt. 19-től reggel 5-ig fent volt, ennyire még sosem sírt, feszülta pocija, csak kézben aludt egy minimalisat. Vajon a cseppek hatása lehetett? További használatnál javul vagy romlik az állapot?

2016. júl. 12. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

mi is azt használtuk, jó hatással volt a babára. immunerősitő is egyébkét.


szerintem használjátok csak

2016. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi adunk mellé espumisant ( 100-as) is. Azóta nincs baja.
2016. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt mondják attól is függ, hogy mi okozza a hasfájást. A lányomnak prbáltuk a Bio Gaia-t anno, nem használt, ordított utána....nekünk az Infacol vált be. A lányomnak légbuborékok okozták a hasfájást. Hiába próbáltam, nem bírtam lassítani az evését, nagyon gyorsan szopott és valószínűleg emiatt is fújódott fel....puki nehezen ment, tornáztattuk.
2016. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És Nektek "felerősítette" a tüneteket, vagy elmúlt egyből? Holnap megyünk a 1. havi orvosi vizsgálatra, de nem tudom, hogy merjek-e beadni ma belőle, mert tegnap nagyon szenvedett tőle...
2016. júl. 12. 13:02
 5/13 A kérdező kommentje:
3# A Férjem azt vett ma, ugyhogy van az is itthon, de keverni meg nem merem a kettőt, ennyire egymás után. Egyébként a pelenkázón szoktam kicsit "tornáztatni", akkor jön puki. De utána nem sokára ismét sír.
2016. júl. 12. 13:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is az Espumisan-ra szavazok. Mindkét gyereknél használtuk.
2016. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van, akinek beválik, van akinek nem.

Mi 20 ezer forintot költöttünk el mindenféle cseppekre, semmi nem vált be. Pár hétig a Colief csepp segített, de utána az sem. 3,5 hónaposan múlt el.

2016. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Rajta van a használati útmutaton h 2 het kell a hatekonysagjoz. Nekunk nem vált be,csak a papaverin.

Add be neki nyugodtan a biogaia vitamin is

2016. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ugyan így jártunk a második babánknál a BioGaia-val, olyan erős hascsikarása lett, hogy soha többet nem adtam neki. Első babánál az Infacol jött be, Espumisant is próbáltuk de az nem tűnt olyan jónak. Második babánál megvettük a Gripwatert, de az eredetit, na az egy csodaszer. (én vaterán tudtam akkor venni)
2016. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi Emociot adunk neki, az is probiotikum, es a fiamnal bevalt, bar egyszerre kezdtem minden "nyekkenesre" szoptatni, es szerintem utobbi meg tobbet segitett, mert azota nem bukik szinte soha, bufiztetni sem kell, es felre sem nyel, mint elotte. Most 4,5 honapos, mar csak ritkan adjuk neki, most pl. 1 hetig nem kapott nyaralas alatt, ettem sok mindent, es nem volt gond.(tovabbra is nagyon gyakran mellre teszem, tudja o, hogy mikor kell neki, ha nem keri, nem eszik:))
2016. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!