Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől vérzik a babám kakilás...

Mitől vérzik a babám kakilás után?

Figyelt kérdés

A probléma 1 hete kezdődött mikor észrevettem, hogy véres a széklete az 1 hónapos babámnak, mentem a doktornőhöz (háziorvos), aki beküldött minket a korházba, ahol megnéztek uh-val, vettek vért, székletmintát. Minden eredmény teljesen rendben van, semmi problémát nem találtak, azonban a helyzet rosszabb lett. Miután elvégezte a dolgát még külön is jön egy legalább 200 Ft-os érme nagysagú vér. A korházban se mondtak semmit, illetve a háziorvosunk sem. Valakinek valami ötlet vagy, hogy mi okozhatja?

Pár napja tej-,tojás mentes diétara álltam, hatha az okozza, de nemtudom, tanácstalan vagyok és aggódom.



febr. 12. 23:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha allergia akkor 2 hét is lehet míg kiürül plusz ne egyél, igyál ilyenkor SEMMIT amiben tej van vagy tejszármazék vagy tejsavó( a tejsav jöhet), ugyanez vonatkozik tojásra. Mindennek olvasd el az összetevőjét,még a fűszereknek és a gyógyszernek is.
febr. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!