Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos baba nem nyúl...

3 hónapos baba nem nyúl játékért és a kezeit sem nézi, fordulni sem próbál. Gond lehet?

Figyelt kérdés
A védőnői státuszon feltett kérdések miatt merült csak fel bennem, hogy minden ok-e, mert 3 hónapos babámat nem igazán izgatják még a csörgők, játékok. Elnézegeti őket, de nem nyúl semmiért, nem tartja meg, ha a kezébe próbáljuk adni és a kezeit sem szokta annyira nézegetni, max ha felvesszük vállra, néha szopogatja. Az is változó, hogy hason mennyire emelgeti magát, korábban többet csinálta, de mostanában már alig. Fordulni sem próbálgat.
febr. 14. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezek jellemzőek az én babámra is. Holnapután lesz 3 hónapos.
febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor a babák nagyon ugrásszerűen fejlődnek. Az enyémeknél legalábbis úgy volt, hogy sokszor kétségbe estem, mert a státuszon csomó kérdésre nem volt a válaszom, de aztán kb másnapra meg egyszerre mindent produkáltak.
febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babám 4,5 hónaposan kezdett nyúlni, nekem sem maradt meg a kezében a játék, igaz ő lassucska mindenben, fordulni hasra 4, vissza 5 és fél hónaposan kezdett. Nem ez miatt, de voltunk neurológusnal (akkor volt 4 hónapos, meg semmit nem csinált és azt mondta a doktornő, hogy 6honapos korig van ezekre idő, úgyhogy ne aggódj, adj neki még időt. A szomszéd kisfia nagyon ügyeske mindenben de nyúlni ő is csak 4 honaposan kezdett, forogni is! Úgyhogy nyugodj meg :) tudom, hogy elcsépelten hangzik, de tényleg minden baba más, és 6 hónapos koráig ezek miatt nem kell aggódni.
febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!