Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM-Babylove pelenka még...

DM-Babylove pelenka még mindig ugyanolyan jó, mint korábban?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki a DM sajátmárkás Babylove pelenkát veszi? Ti tapasztaltatok minőségromlást mostanában, vagy még mindig ugyan olyan jó, mint régen?

Nekünk még nem lett megbontva a legutóbbi csomag, csak dm értékelésnél olvastam, hogy változott valami rajta és rosszabb lett mint eddig. Kár lenne ha így lenne, mert eddig ár-érték arányban nagyon jó volt.

Épp ezért kérdezem, hogy aki mostanában vett ilyet, tapasztalt-e változást a dm-es pelenkával kapcsolatban?



febr. 18. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem tapasztaltam ilyet, nálunk továbbra is az a kedvenc, ha tudom, mindig azt veszem. Én a simát szoktam, a környezetbarátabb verziójával nincs még tapasztalatom, lehet, az másabb valamivel.
febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a 3 mérettöl váltottam. A 4 nél majd újra megnézem. Azt vettem észre kevésbé bírja a pisit és úgy megdagad, hogy lehúzza a súly. A többi pelenka nem dagad ilyen extrém módon nem tudom mi történt vele. De a pisi..3 órát nem bír ki, hogy ne ázzon el a gyerek.
febr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi, hogy ezt most itt kérdezem meg.


Hogy értitek, hogy nem bírja 3 órát a pisit? Benne van hagyva a pisis pelenkában 3 órát a gyerek???

febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3 - Miért, te pl. felébreszted éjjel a babádat, hogy lecseréld a pisis pelust? Persze a kaki más, de én mondjuk örülök, ha ennyit átalszik egyhuzamban, és közben lehet pisi is.
febr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pelus csere után szoktam altatni, etetni. Ha elalszik benne(nem igazán szokott) akkor hagyom aludni.


Én úgy értettem, hogy nappalra vonatkozik ez a 3 óra. Ezért kérdeztem rá.

febr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Úgy értem, hogy kicserélem a pelust. Elalszik a fiam, majd kb 2,5 óra múlva sír. Nézem a pelenkában belül pisis a gyerek alteste tiszta pisi. A pelus meg úgy be van dagadva majdnem lepattan a body patentja. A liberót ráadom éjszakát végig alussza. És mikor reggel cserélem akkor nem extrém beadagadt és nem pisis a gyerek. De nappal is nehéz volt elhasználni az utolsó kb 8 darabot kidobtam. Akkor is sokszor sírt és ázott a pisibe. 3 órát nem bírt ki a pelus két csere között. Én így értem.
febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is mindig átázott.
febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es méretet használunk már egy ideje. Nekünk tökéletesen bevált korábban is.
febr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En nem tapasztaltam romlast.
febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom a romlás miatt van e,vagy már nagy a lányom,többet ficereg,többet iszik,stb. De egy jó ideje már nem alkalmas sajnos. Atazik éjjel. Nappalra viszont még azt kap,mivel lényegesen olcsobb mint a pampers.
febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!