Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van hiányérzetetek, ha a...

Van hiányérzetetek, ha a második gyereketek is ugyanolyan nemű lett, mint az első?

Figyelt kérdés

Világéletemben kislányos anyuka akartam lenni, a férjem is két kislányt szeretett volna, mint én.


Az első babánk mégis kisfiú lett. Nyilván imádjuk, szeretjük, az életünk értelme a nejétől függetlenül. De most, hogy a 2. babát tervezzük, félek, hogy megint fiú lesz, mert nem lesz több gyerek, és olyan borzasztóan szeretnék egy kislányt :/



2021. júl. 8. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Akkor vállalj majd második gyereket, amikor megbékélsz azzal, hogy lehet megint fiú is.
2021. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekem fiu után lány jött.Én is mindig kislányra vágytam.Kíváncsi leszek a harmadik milyen lesz.Így hogy már van ez is az is,mindegy.
2021. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Az öcséméknek 5 fia lett, pedig szerettek volna kislányt - több gyereket nem vállalnak. (Mielőtt valaki beleköt, megengedhetik maguknak az öt gyereket anyagilag is, meg egyébként is)
2021. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Legjobb barátnőm is így volt, minden vágya volt egy kislány. Az első fiú lett, de nagyon nagyon szereti. Másodszorra már látszott a csalódottsága, hogy újra fia lesz. Kicsit be is depizett, de hamar beleszeretett a kisebbik fiába is. Imádja őket. Azt mondta hogy csak akkor vállalna 3.gyereket, ha 100% lány lenne, de tudja hogy ez nem így működik, ezért több gyereket nem akar.
2021. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Én azt sajnálom, hogy 1 lány 1 fiú lett, csak fiúkat akartam
2021. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3 lányom van 😅🤷‍♀️
2021. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
4 lányunk van, de nem hiányzik fiú. Nagyon reménykedtem mind a 4x, h kislány lesz. 😊
2021. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Fiú majd lány, sokáig azért tudtam elnyomni magamban, hogy szeretnék 3.at mert fiú is lehet, az lett, de egy kis csoda, majd 4.lány lett volna de beteg. Bármi lehet csak egészséges.
2021. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy fiú van. 5 hónapos, de már gondolkozunk mikor jöjjön a kistesó. Én világ életemben fiús lány voltam és nagyon örültem, hogy fiú lett. Elsőnek azt szerettünk volna. Őszintén szólva titkon reménykedem, hogy ha lesz tesó akkor ő is fiú lesz, de ha lány lenne sem lenne gond, csak első körben furcsa lenne, szoknom kellene. 😀
2021. júl. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Én fiút szerettem volna, két lányom van. Igen, van hiányérzetem, de ez van. Dúsabb hajat is szeretnék, amiatt is van hiányérzetem. Dehát a hajam se az én kedvem szerint nô, mégis túlteszem magam rajta.


Amúgy mindig csak két gyereket akartunk, és én is úgy vállalnék csak be harmadikat, ha 100%-ra tudnám, hogy fiú lesz. De így, hogy nem lehet tudni, maradnak ketten.

2021. júl. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!