Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit érdemes venni ágyneműgarni...

Mit érdemes venni ágyneműgarnitúrából:baba méretet (ami általában 70x90-es takaróval van) vagy már születéskor az ovis méretet? Az nem túl nagy a kiságyba? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a baba méretűt vettük,de az elején nem kell még a párna elég egy textilpelus a feje alá.Paplant se használok még,mert elég meleg van a szobában,így elég egy pléd.a paplan azért se jó még az elején mert nem tudja lerúgni magáról.
2009. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy hálózsákot használok majd először(az már meg is van)3esetleg egy pléd.Szeretnék venni egy 3 részes ágyneműgarnitúrát, amihez párna, takaró és rácsvédő van, a teszveszen néztem csak 70x90-es a takaró, méregettem a mérőszalaggal, de nem tudom eldönteni, hogy ez annak idején jó lesz e az oviba is vagy oda kell egy nagyobb méret aztán a felnőtt vagy ki lehet hagyni.De ha ovis méretet nézek, az meg általában 90x130-as és az meg olyan nagynak tűnik egy kiságyba egy minimanóhoz.A párna az ok, hogy elég a feje alá a textilpelus.
2009. jan. 4. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi vettünk és kaptunk is egy egy garnitúrát, mindkettő a nagyobb méret. Most 3 hós a kicsi, de én vagy 1 éves koráig nem használom a takarókat mert olyan nagyok, hogy elveszne alatta. Én mindenképp a kisebb méretűt ajánlom.
2009. jan. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Picinek, mi 1 v. 2 kisplédet használtunk, később, még a rácsos ágyban a 70×90-eset. Megvettük az ovis méretet is, de nem igazán vált be, a kiságy teli volt vele, ott azért nem volt jó, a nagy ágyban meg mindig ki volt alóla a lába, dereka és kellett venni felnőtt paplant. Igaz, az én kisfiam úgy forog álmában, mint a ringlispil. Az oviban a közepes (ovis) méretet kérték volna, csak a kisfiam nem ottalvós, így ott sem kellett.
2009. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az ikeában www.ikea.hu 115x125 ös van, azt hiszem 2500 volt a paplan és 700 ft a párna. Ott lehet hozzá szép huzatokat kapni 1800 ft-tól.Van egyszínű rácsvédőjük, én ott vettem az ágyneműt, s 3 garnitúra huzatot hozzá hogy legyen váltás. Ja, és nagyon szép baldahint is lehet ott kapni amit a plafonról lehet lelógatni!

2009. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!