Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes babával el szabad...

4 hetes babával el szabad menni étterembe?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jövőhéten lesz a névnapom és megmondom őszintén a legjobban annak örülnék, ha picit kimozdulhatnék és egy szelet sütit megehetnék egy étterembe és babám ott lenne mellettem a babakocsiban.


Szerintetek korai? Eddig még csak sétálni voltunk.

Egyébként egy olyan étteremre gondoltam, ahol elég kevesen szoktak lenni, mert modern étterem.


Vagy felelőtlenség? Igazából max. 20 perc lenne. Főleg a betegségektől tartok.



febr. 21. 15:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
44%
miért nem egy barátnőddel mész kettesben, a baba addig az apjával? nekem tuti az lenne az ajándék, ha picit elszabadulnék...
febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
59%
6 hetes volt, mikor először mentünk nagy vásárba, zenebona, 1000árus 10000 ember... Kézbe kellett vinnem, mert nem maradt meg a babakocsiban, de jól elvolt. Leültünk egy árus elé a padokra, ettünk egy jót, őt is megetettem, körbejártuk szórakoztunk, aztán hazafelé szépen el is aludt. 6 hónapos még nem volt beteg, szóval én nem aggódnék. Mai napig jól elszórakozik bárhova megyünk, csak a 3 kedvenc játékát vinnem kell 🤪
febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%
Ha aggódsz, ne csúcsidőben menj.
febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
66%

8 napos volt amikor a tesót hoztuk vittük suliba. Szeptember vége volt, ezer ágra sütött a nap, oda vissza 1 óra az út nagyon kényelmes tempóban várakozással együtt. Boltba is kellett menni, ide oda ügyet intézni pedig 2020-ban született mikor elkezdődött a covid hisztéria.

2 vagy 3 hetes volt mikor először mentünk együtt vacsorázni, azóta is heti/2 heti rendszerességgel.

febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
35%
Nem vinném
febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
49%
Köhögök gyerekekkel van tele a város influenza,anyám felé tanítványa hiányzik valami fosós-hányós betegség miatt. Nem vinném még zárt helyre. Semmi immunrendszere még nem véletlenül van gyerekágyas időszak. Anyatej azért nem csodaszer ( írom ezt iszsz anyaként).
febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
62%

4 hetes gyereket már vinni kell kötelező tanácsadásra, védőnőhöz is.

Oda sem tudsz teleportálni, és még várni is kell.

febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
73%
#16 aki fosik-hány, az biztos nem lesz ott az étteremben.
febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
47%
Nem is elsőre van ez qbtünet,napokig lappang q köhögő és a hányós vírus is. Lehet szabad levegőre menni,de zárt térbe mint étterem nem vinném.
febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

17!

Már 5 naposan vinni kellett mert covid óta nem jönnek ki.

A fosós hányás gyerekeken keresztül kellett bevinni a védőnőhöz.

#14

febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!