Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes babánál kinek melyik...

4 hetes babánál kinek melyik tápszer vált be?

Figyelt kérdés
Vizet, teát adtatok mellé?
2023. szept. 10. 13:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Sem vizet, sem teát nem adtam fél éves korukig. Ikreim vannak, a lányom beba supreme startot kapott, a fiam beba sensiduot (mert ő sokat bukott, ez pedig sűrűbb).
2023. szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Es tudott kakilni?
2023. szept. 10. 13:28
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Beba Supreme pro ha 1 tápszer vált be. 1 hónapos kora után néha kapott egy kis baba vizet, mikor nagyon meleg volt. Elfogadta egyből.
2023. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Milumilt kapott. De ezt ne te döntsd el, beszélj a gyerekorvossal és írjon fel.
2023. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Minden babának más, hogy mi válik be. Gyerekorvossal egyeztess szerintem inkább.


Vízre, teára vagy bármi másra (kivéve anyatej, ha azt is kap) a tápszeren kívül nincs szüksége. Majd 6 hónapos korától kap vizet, teára még ekkor sincs szüksége, esetleg betegey időszakban hársfa tea vagy valódi főzetek.

2023. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

#4 #5


A gyerekorvos nem lát a gyerekbe, hogy melyik lesz jó neki. Azt írja fel, amelyikkel szerződése van, ergo pénzt kap érte. Ennyi erővel nyugodtan választhat neki tápszert az anyukája is. Az enyémnek egymás után írta fel az orvos a különböző Beba tápszereket, de egyik sem volt jó, végül én vettem neki Lactogen Harmonyt, attól oldódott meg a baja.

2023. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

1-es vagyok, Nekem konkrétan ezt mondta a doki: azt írom fel, amit maga kér, úgyis az lesz jó, amit a szomszédasszony ajánlott.

Így mi legelőször a milumil prosyneot kaptuk, de ezt mindkét gyerek sugárban hányta ki, aztán kaptak beba ha-t, szenvedtek a kakival, a fiam pedig bukott folyamatosan. Harmadszorra lett felírva külön az a 2 tápszer, amit írtam, miután vettem a drogériában letesztelni hátha jobbak. Ez vált be, a tápszeres időszak végéig ezeket kapták. Minden baba más. A nagynak a novalac tápszere volt jó, azt meg már nem is lehet kapni.

2023. szept. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
6# Igen, ez így van, de az orvos az orvos és ha baj van, akkor ő tud segíteni és irányba állítani, hogy melyik összetevővel adódhatott gond, melyiket érdemes megpróbálni. Ha nincs gond, akkor persze nincs gond. Örülni kell, hogy találtál egyet, ami bevált. Ha az orvos is hajlandó felírni, akkor mégjobb!
2023. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

Milumil HA Starttal kezdtünk, mert a kórházban is azt adtak neki.


Nem nagyon volt széklet, így jött a Milumil HA Komfort.

Az egy darabig szintén jó volt, de elkezdett iszonyatosan bukni.


Utána visszatértünk a Milumil HA-ra Nutrilon sűrítővel, hogy ne bukjon annyit.

Ez szintén megfogta a hasát.


A vége a Beba HA AR lett, azt itta végig már, míg tápszerezett, az vált be a legjobban a bukásra meg mindenre.


Kezdd el egy alappal, aztán úgyis látod, hogy bukik-e nagyon, megy-e a hasa, székrekedése van-e stb.

2023. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

Beszélj a gyerekorvossal.

Sem víz, sem tea nem kell tápszer mellé, mert nincs tápanyag tartalma, csak a helyet foglalja a pici gyomorban.

2023. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!