Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek Titi Triton...

Van valakinek Titi Triton 3in1 vagy 2in1 babakocsija? Boltokban is lehet kapni?

Figyelt kérdés
Mert én csak itt a neten találkoztam vele, de így képen nagyon szép és jónak tűnik, viszont úgy kiadni 60-70e Ft-ot hogy nem láttam és nem tudok róla semmit, az kicsit sok.Irjon légyszi akinek van!Köszönöm!!
2009. jan. 4. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk 3in1 van.Neten rendeltük a pandababahaz.hu-n.Elötte én sem láttam,de nem bántam meg.Praktikus nagyon.Igaz a háromból már csak egyet használunk(a sportrészt),mert kinőtte a pici fiunk.8 hónapos,73cm és 9 kg.A mózesrész belvilága 71 cm,mi sem gondoltuk,hogy ilyen hamar kinövi,hiszen 56 cm-el született.A hordozót azért nem használjuk már,mert hordozót+gyereket felcipelni a másodikra már elég nehéz. Én csak ajánlani tudom.Könnyű összecsukni-szétnyitni.
2009. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Bp.-en azt hiszem van boltjuk.A válaszomban írt internetcímen keresd meg,hogy hol.Én veszprém megyei vagyok azért rendeltem neten.
2009. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat,akkor szerintem már el is döntöttem hogy olyat veszek! :) Bár még csak 8 hetes vagyok :) Remélem akkor is lesz még ilyen kocsi,és persze akciós árban.
2009. jan. 4. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Helló! A fóti corában láttam pirosat és zöldet.

De csepelen is van egy bababolt, neten ha rákeresel (írd be googleba Bababolt cserpel) van honlapjuk, s ott a legolcsóbb, s van egy türkiz kék amin fekete minta van, na az gyönyörű. Én azt néztem ki ott csepelen, de várni kell rá, mert nem mindig van raktáron. Szerintem 20 hetesen már nyugodtan megveheted, addig tudsz rá gyüjteni, s annyi minden kell, hogy ha minden hónapra beosztod hogy mit veszel, annyira azért nem megterhelő.

2009. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok!

A Babyfun diszkontban most még van minden színből nagyon jó áron! A www.bababolt.net -en meg tudjátok nézni.

2009. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Titi Triton 2in1 babakocsink van. A kisfiunk teljesen átlagos hosszal született (55 cm), mégis nagyon gyorsan kinőtte a mózesrészt, mert mózes belmérete 70 cm.Éppen hogy betöltötte a 3. hónapot, már váltani kellett volna a sportrészre, mert téli cuccal együtt, nem fért el a mózesben.A sportrész télen nem elég védett, hiába van hozzá lábzsák, téli béléssel szerintem mindenképp turbózni kell.Amikor beleraktam a sportrészbe nagyon elveszett benne a gyerek,ideiglenes áthidaló megoldásnak vettünk egy Baby Point Flash babakocsit, de amint nagyobb lesz (8-10 hónapos), váltunk a Titi sportrészre.Nagyon terepjáró, a váza nagyon könnyű, csak a mózessel + baba nagyon nehéz emeletre felcipelni.Egy mozdulattal nyitható a váza, ALU-s.Suzuki csomagtartóban jól elfér.
2009. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!