Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek van vagy volt Graco...

Kinek van vagy volt Graco Mirage babakocsija?

Figyelt kérdés
Vannak olyan dolgok rajta amiket nem tudom miért tettek rá.
2011. okt. 13. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk az van. Graco Mirage Plus Travel System - City

Konkrétan mire gondolsz?

2011. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk graco ultima van, de úgy tudom, az ugyanaz.
2011. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van lent hosszában, keresztbe egy tépőzáras rész, ez mire való? És miért tépőzáras az ernyő részén a huzat? Hátulról is nyitottá tehető? Nem tudtam jobban elmagyarázni, de akinek ilyen van tudni fogja miről beszélek.
2011. okt. 14. 07:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ha vízszintesbe teszed a babakocsit,akkor hátul védi a széltől a gyerek fejét,amikor ugye nincs hordozóba rakva még 3 hónapos koráig.

Az,hogy a karokon is tépőzáras,az pedig akár le is szedhető,amikor csak sima esernyőkocsinak akarod használni.Akkor már a műanyag pohártartót is leszedheted,de ezt kb.2-2.5 éves gyerekek használják már így.

Mi most már az ülőhelyzetet használjuk,fiam kinőtte a hordozót,feküdni meg utál.Így kicsit furi ez a hátul tépőzáras megoldás,mert ha nem tépőzárazom,lifeg,ha tépőzárazom,meg olyan furin áll.

2011. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én meg a második!

Szerintem amit az első írt, az a kupola/árnyékoló tépőzárazása, Te nem ezt kérdezted.

Megnéztem a kocsit, tényleg van alul hosszában tépőzárazható pánt, eddig észre sem vettem.:)

Nem hiszem, hogy használni kellene, én arra gondolok, hogy a háttámla merevítését szolgálja, hogy ne öblösödjön ki a használat során. Nekünk több mint egy éve megvan a kocsi, nem nyúlt meg az anyag, nem szükséges szorítani rajta, bár nem használjuk nap mint nap, csak alkalomszerűen.

Ha megtalálom, megnézem a leírását is, de nem emlékszem, hogy benne lenne.

Ezt kérdezted?

2011. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jééé,nekünk nincs ott tépőzár..Akkor elnézést,félreértelmeztem a kérdést.
2011. okt. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mi nyáron mondjuk úgy használtuk, hogy a kupolarészt felhajtottam és nyitott volt hátul és elől. Varrt anyukám hálót oda amit fel lehet kötni és így nem volt olyan melege. Azt a tépőzárt meg a fekvő hely emelésére, hogy ne legyen teljesen vízszintes. Odafogattam a kupola hátsó, alsó tépőzárához, és így megemeltem egy picit.
2011. okt. 14. 14:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Hajaj, az ultimás vagyok.

Akkor mégis csak más a két babakocsi. A miénket nem lehet teljesen vízszintesre állítani, megpróbálom lefotózni, hogy értsük egymást. Alszik a gyerek, most picit ráérek:)

[link]

[link]

[link]

A mi kocsink ilyen. Ezekre a fekete hevederekre gondolsz? Nálunk a háttámlát az oválisan kivágott résznél egy fém kallantyú húzásával lehet emelni, ott van a tépőzár vége is rögzítve.

2011. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem ilyen a mienk.
2011. okt. 14. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!