Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek Baby Design...

Van valakinek Baby Design Pony vagy Tiny babakocsija?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalataitok róla? Vízszintesig dönthető a háttámlája? Nem kicsik a kerekei?
2011. szept. 11. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a Tinyt néztem, de nem vettem meg, mert nagyon kicsik a kerekei, amúgy az egész kocsi kb 5 kiló, újszülött kortól használható, ledönthető teljesen, és van hozzá minden, lábzsák, bevásárlórész, stb.

Én jobb szeretem a nagy kerekű kocsikat.

2011. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én is ezért gondolkozom rajta, mert szerintem is kicsi lehet a kereke. De a súlya miatt meg jó lenne, mert most egy elég nehéz kocsink van. Te vettél valamilyen másikat?
2011. szept. 11. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Én végül Hauck Vipert vettem, ennek jó nagyok a kerekei, de a kocsi maga 9 kiló és összecsukva sem picike. Még a Hauck Citi és Malibu kocsikat néztem.


Én nem akarlak lebeszélni a Baby D kocsikról, szerintem menj el és nézd meg élőben, lehet tetszeni fog.

2011. szept. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van még egy kocsim: Bébégo ks 627, keress rá, ez hasonló mint a Baby Design. Le lehet dönteni a támláját, de újszülöttet ebbe még nem tennék, csak kb 3-4 hós kortól.

De ez is jó kis kocsi, 6 kiló, ernyős, és nagyon kicsire lehet összecsukni.

2011. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocs, ks628!
2011. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. szept. 13. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!