Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám miért nem...

4 hónapos babám miért nem akar még mindig hasalni?

Figyelt kérdés
Sosem szerette a hasalást, most lett 4 hónapos és még mindig nem változott a helyzet, pedig már át is fordult hátról hasra. Feszesség miatt kezeli gyógytornász már 2 hónapos kora óta, volt amikor 10 percet is elvolt hason, de most pár napja akárhányszor hasra teszem, ordít, oldalra nyújtja a karját és nem hajlandó semmit csinálni:( azt hittem hogy majd jobb lesz, de egyre rosszabb a helyzet. Törölközővel sem igazán működik a dolog. Mit csináljak szerintetek?
febr. 26. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap alatt nem tudta elérni a tornász hogy ne legyen annyira feszes hogy visítson akkor keresnék másikat...
febr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen módszerrel dolgozik a gyógytornász. Nálunk mindig utálta fiam hasalni mi is hordtuk tornára meg itthon is tornáztattuk. Nem javult. Elvittem egy konduktorhoz aki nem a dévény módszert követte. Nála 2 hét alatt többet javult, mint a másiknál egy hónap alatt. Egy barátnőm ugyanígy volt az ő javaslatára csináltam ezt. Lehet van tudományos megközelítése az egésznek nem tudom, de nekünk bevállt. Próbálj ki más tornászt hátha.
febr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, úgy tűnik hogy nincs más megoldás :( elvileg ő a legjobb gyógytornász itt a városban (nem dévényes), de nekem úgy tűnik laikusként h nem csinál túl sok mindent a babával.
febr. 26. 16:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából nekem az a furcsa, hogy a gyógytornász csak olyan dolgokat csinál vele, amit én is meg tudok csinálni, pl nyújtó gyakorlatokat. Semmi masszirozás vagy ilyesmit nem csinál, ami ugye oldaná a feszes izmokat. Most voltunk egy baba FDM terapeutánál, aki átmasszirozta a kis nyakát meg hátát, es mondta h 3-4 alkalom biztos kellene neki hogy javuljon a feszesség.
febr. 26. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:
A teljes babám feszes volt. Konkrétan c tartásban cicizett feküdt meg minden. 15 alkalom kellett és megcsinálta a tornász az első 10 után már jól volt szerintem az utolsó 5 csak lehúzás volt amúgy de mindegy. Keress dévényest
febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Fdm-ről halottam jót. Masziroztatni nekünk is kellett. Én azt láttam az elsőnél semmit nem javult. Alig emelte a fejét ugyanúgy utált hasalni. Másikhoz vittem. Már első hét után láttam javulást. Két hét után már feltűnő volt a haladás. Vidd máshoz és meglátod javul-e. Két hónapja hordod hozzá kellett volna javulnia ennyi idő alatt.
febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!