Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha anyatejjel szoptatott...

Ha anyatejjel szoptatott babámnak estére tápszert adok, létezik hogy átaludja az éjszakát? Azt hallottam, hogy a tápszer jobban telít és lassabban emésztődik meg.

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amit hallottál a tápszerről az igaz. De a gyerek ettől még fel fog kelni.
2010. okt. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Tuti hogy nem ezen múlik, szerintem inkább ezzel rosszat csinálsz, mert lehet, hogy rászokik a cumira, és nem akar többet szopni. Ha a saját kényelmed megér ennyit...
2010. okt. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Babám jól szopó, jó étvágyú baba.
2010. okt. 25. 10:21
 4/13 anonim ***** válasza:

Ne adj neki tápszert semmiképp, ha van elég tejed. Inkább estefelé szoptasd gyakrabban. Ettől függetlenül még lehet, hogy fel fog kelni, dehát az elején ez van. Mennyi idős?

Kipróbálhatod az álometetést is. Gondolom miután a baba elaludt még fent vagy egy-két órát. Mielőtt lefekszel, szoptasd meg újra. Fel sem fog ébredni rá, böfiztetni sem kell. Én csináltam, hihetetlen, de szopott szépen álmában. Na, attól még felkelt egyébként, de van akinek bejön.

2010. okt. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én akkor kezdtem el estére tápszert adni, amikor kevés volt már a tejem. Ez két hónapja volt, az éjszakát még mindig nem alussza át.
2010. okt. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha már tarthatatlan a helyzet,kivagy idegileg mert sokszor ébred fel éjszaka,akkor próbáld meg.
2010. okt. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha van elég tejed szerintem ne adj tápszert,hidd el én nagyon bánom hogy csak 1 hónapig tudtam szoptatni,és fel fog kelni éjjel,az én lányom 8 hónapos múlt és pár hete alussza át az éjszakát úgy hogy hajnal négy-öt felé megébred,akkor teát adok neki és 8 órakor a tápszert.amúgy nálunk ez teljesen fordítva volt,amíg anya tejes volt,addig akár 5-6 órát is átaludt éjjel,mikor tápszeres,akkor ált 3 óránként fent volt.
2010. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 becsibp válasza:
Nekem rossz tapasztalatom volt erről a tápszerezésről. Rendesen volt tejem, aztán adtam neki tápit pont ezért. Aztán szépen lassan rászokott a tápira, így 4 hónapos korától nem is kellett neki az anyatej. Szóval, ha rám hallgatsz, és van elég tejed, inkább szoptasd. Hosszútávon jobban jársz.
2010. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

Ha tudod szoptasd, de ha bármi okból (fizikai vagy lelki) nem szeretnéd éjszakára, akkor próbáld meg a tápszert!

Az utolsóval ne törődj!

2010. okt. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én színtén így gondolkoztam mint Te, nem is volt gond az esti alvással, nekem bevált. Viszont a cumi miatt, annyira szívta a mellemet a kislányom, hogy kisebesedett...:( szóval azért jobb vigyázni!
2010. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!