Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy egy 2 hónapos...

Létezik, hogy egy 2 hónapos gyerek 2 óránként éhes legyen? 130-150 grammot eszik, ebből 60-70 tápszer, de 2 óra múlva üvölt.

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
2 hónaposan a lányunk simán 2 óránként evett, volt hogy 2,5. De ő pl. kis súllyal született, tehát nála ez e miatt bőven indokolt volt.
2011. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 hónapos, 5200gramm. Reggel 9-kor evett 130 gramm tápot, és már 30 perce üvölt.
2011. aug. 17. 11:26
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem 8 hósan is két óránként szopott napközben, de volt hogy este is. Most 15 hós és van hogy két óránként kér enni, egy kis kekszet, vagy gyümölcsöt iktatok be ilyenkor. Szóval lehet.
2011. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 5kg felett volt a súlya és 2 óránként ugyanilyen jól evett. Jelzi ő ha éhes és azt is ha elég. Jól csinálod!!!
2011. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom soha nem bírt másfél -2 óránál többet, de én nem is foglalkoztam azzal , h mikor evett. Ha jelzett mindig kapott.Ne hagyd sírni, majd ő tudja mikor kell neki enni, még nagyon kicsi.
2011. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Félek,hogy túletetem a tápszer miatt. Nem is alszik mostanában jól, csak ölben van nyugodtan, kiságyban egyáltalán nem alszik el:-(
2011. aug. 17. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta anno a védőnő, hogy túletetni nem lehet, akkor sem ha tápszeres, aztán persze ki tudja, kinek van igaza, mert én is hallottam erről a túletetésről. De ő azt mondta, hogy egyrészt ha sokat evett úgyis visszabukja a felesleget, másrészt ha nem kér már, jelezni fogja, ha pedig eleve nem éhes, nem fog elkezdeni enni. Ez amúgy nálunk stimmel, simán félrefordítja a fejét, ha már nem kér, vagy kilöki a cumisüveget a nyelvével. Ha pedig megpróbálom etetni, amikor még nem éhes, más miatt nyűgös/sír, akkor nem kezd el enni.
2011. aug. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!