Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan nem tejalapú...

Létezik olyan nem tejalapú elválasztó tápszer, amit cumisüvegből is lehet adni?

Figyelt kérdés
a SINLAC-ot ismerem egyedül, de azt nem tudom olyan hígra csinálni, hogy kifolyjon. Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 9. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Tejallergiás a baba? Mert a milupának van spéci ilyen tápszere. Az én csemetém is ette... és nagyon híg. vagyis cumisüvegből iható. Olyan mint a tejalapúnak az állaga.
2011. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milupa pepti plus 2 a neve. Allergiás a babád? Milyen korú?
2011. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy csinálod, babám fél évig sinlacot ivott tápinak!

2es cumival kapta, 10 kiskanállal tettem 210ml vízhez, utána betettem a mikróba pár másodpercre így szépen elolvadt, de ha vársz pár percet akkor is elolvad csak meleg vízbe tedd és jól rázd össze

2011. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

7 hónapos, ekcémás :( Kerülök minden allergén dolgot emiatt!


Kedves Utolsó, ezt mindenképpen kipróbálom, hideg vízzel a 3mas cumiból sem folyt ki... A Milupás tápszereket pedig megnézem!

2011. jún. 9. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:

akkor az lesz, szemcsés marad! melegítsd kicsit túl a vizet, tedd fele és hagyd kihűlni, közben rázogasd. de tényleg kevés port tegyél bele :)

remélem sikerül!

2011. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!