Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa komfort1 tápszerről...

Milupa komfort1 tápszerről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A babám nem tud kakálni csak segítséggel.Eddig Humana Ha Start-ot adtam neki,de szerintem attól nem tudott kakilni.Három napja használom a Milupát,eddig nem sok eredménnyel.Mennyi idő kell,hogy meghozza a várt eredményt?
2010. okt. 25. 10:51
 1/2 anonim válasza:
Szia! Az én babám ezt a tápszert eszi a kezdetek óta, mert a koraszülött tápszertől olyan székrekedése lett, hogy ügyeletre kerültünk. Én elégedett vagyok vele, kb 2-3 naponta van kaki. Ha mégsem akkor én egy kis cukros kamilla teát szoktam adni neki, az mindig működik :) (fél deci teába szoktam tenni egy kiskanál cukrot)
2010. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mivel ez a kérdés örökké aktuális lesz újabb és újabb szülőknek:

Milupa Komfort1 már nincs, Milumil Komfort1 lett a neve. Mi Bebáról váltottunk, mert azt hittem székrekedése lett tőle. Azóta kiderült, hogy nem, a babszi eleve 2-3 naponta kakil, tökmindegy milyen tápszert kap. Viszont mióta Komfortot kap, nem bukik, ami azért van, mert sűrűbb, mint a legtöbb tápszer (így nagyobb lukú cumi is kell hozzá). Szóval nekünk bevált, mert eredetileg hasfájásra van, és amint büfiztünk és nem feszít, el is múlik a kólika. :)

2018. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!