Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mildibé 2-es natur tápszerről...

Mildibé 2-es natur tápszerről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kérlek minék többen írjatok véleményt, mert van egy sejtésem, h a kisfiamnak mitől kezdett el a foga elszíneződni.Ebben a tápszerben igen sok a vas...(megízleltem...olyan mintha vasat szopogatnék)

És a foga 5 hósan tört elő, 7.hónapig csak szopizott, aztán 7.hótól hirtelen elment a tejem, jött a tápszer. Ez a Mildibé. Büdi is, de szereti.Szal a fogai innetől romlottak.

Szerintetek válsak? Egyártalán szabad ilyenkor váltani? 11 hós. És ha igen milyenre váltsak?


2010. aug. 3. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Válts 3-as tápszerre, van választék bőven.

Egyébként szerintem nics vasíze:-)))

2010. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem pár hónapos korától Mildibé-t kap, szereti. Szerintem sincs vasíze. A fogai szép fehérek, de holnap alaposabban rájuk nézek:) 12 hónapos kortól adhatod neki a Junior tejitalt, szintén Mildibé. Én nem mertem márkát sem váltani, nehogy ne igya meg.
2010. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Na...hagyott egy picit a cumisüvegbe...megnyaltam megint(bocsi)...ez bizony vas ízű...de lehet h velem van baj:).. És büdös is...annyira jóízűen issza, h félek váltani.

A mildibé 3-asra gondoltok? Arra vátsak? Tehát maradjunk a mildibénél?Az a banános a 3-as? Vagy melyik?

2010. aug. 3. 22:43
 4/10 anonim ***** válasza:

A 3-as az a banános. Mi nem olyat iszunk..

[link]


Bocsi, csak így találtam meg.

2010. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

És ezt majd csak 1 éves kortól, igaz? És milyen az íze? Jó?Mármint iható? Nem büdi?

És a szép álmokat mildibé az milyen? Azt sem próbáltuk még. (csak a natúrt...)

2010. aug. 3. 22:53
 6/10 anonim ***** válasza:

A 3-as tápszer 9-10 hónapos kor után van, a babatej vay tejital az meg 1 éves, 2 éves kor után:


Milupa 3-as [link]

Milupa tejital: [link]


Humana: [link]



Nestlé tápszerek [link]

Nestlé junior ital: [link]


Mildibé: [link]

:

2010. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lányomnak semmi baja nem volt ettől a tápszertől, és a fogai is rendben vannak. Szerintem véletlen egybeesés a kettő. Szerintem a fogak színe meg amúgy is egy veleszületett tulajdonság, a rendszeres fogápolással javíthatsz, de nem változtathatsz a helyzeten. Tapasztalatból mondom, a tesómnak feketék voltak a tejfogai, pedig ápolta is, meg sem cukrosat, sem tápszert nem ivott, stb., tehát semmilyen oka nem volt rá. A végleges fogai gyönyörű fehérek, szabályosak és egészségesek.
2010. aug. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én lányom is a mildibé 2-est issza (20 hós), de szerintem nem vasízű és nem büdös. A lányom jobban szereti a 2-es natúrt, mint a 3-as banánost. A fogai nagyon szépek.

Szerintem nincs összefüggés.

De ettől független akármikor válthatsz tápszert, van ezerféle: humana, milupa, nestlé beba... Mi mindet kipróbáltuk, csak a mildibé felel meg nekünk árban, és mivel a lányom szereti, ezért annál maradtunk.

2010. aug. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

22:46 vagyok. Én azért döntöttem a sima natúr mellett, mert a natúr tápszert issza születése óta. Nem akartam keverni, banánt meg szokott kapni.

A jó éjszakát tápszert is elvetettük, mert anno nekem is volt olyan gondunk, hogy a gyerek egyik pillanatról a másikra ismét felkelt éjjel enni. Akkor olvastam a jó éjszakát tápszerről, de volt, hogy azt írták, többet volt fenn a gyerek, nem volt elég tápanyag tartalma. De nem mindenki járt így. Picit átvariáltam az étkezést és aludt.

2010. aug. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi is a Mildibét fogyasztottuk egészen 1-3-ig, nekünk semmi problémánk nem volt vele, csak tejérzékeny lett a lányom, és utána le kellett szokni róla. Szerintem az hogy büdös minden tápszerre elmondható..
2010. aug. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!