Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakit segítsen!?

Valakit segítsen!?

Figyelt kérdés
4,5 hónapos lányom ma valami idegfeszítő. Reggel kicsit! elvolt ( a szokásos egy másfél óra helyett inkább csak 20 perc) de amúgy egész nap nagyon nyűgös, rossz kedvű. Tegnap ebédre ettem egy kicsi sargaborso főzeléket fokhagymás hússal (eddig nem sok baja volt tőle) meg kapta a 4 hónapos oltást is. Ugyan azt csináltam volna vele mint nap mint nap szoktunk pl. séta,ölben séta, játék, alvás fürdés stb de egyszerűen mihelyt meglátott engem olyan sírásba tör ki meg nem lehetett lerakni se egy fél percre se. Nagy százalékban cicis, csak fürdés után kap tápszert, de ma le sem lehetett a cicirol venni, és sokszor aludt is, ha úgy volt magától. Előtte lévő szurikat viszonylag jól kezelte, most én rontottam el valamit vagy mi lehet a baj? Kapott fájdalom csillapítót is, mert végképp nem tudtam mire gondolni,nem lázas 37,2 volt. Kaka pár napig nem volt de ma fürdés előtt volt már. Mit tudok tenni vagy mi segített hasonló helyzetben? Valaki tud mondani valamit????

febr. 29. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jön a foga.
febr. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondták hogy az nem lehet. Pedig lehet, bár egy hónapja nagyon nyáladzik, meg a keze szinte folyton a szájába lóg. Még jó hogy a cumit elfogadja és nem eszi folyton a kezét szinte már hányásig. Köszönöm a választ!
febr. 29. 23:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mocorognak a fogcsírák.

Front is van. Napok óta mi is érezzük férjemmel, a gyerekeink is meg vannak kergülve.


Lassan kopogtat a szeparációs szorongás is.

Mozgásfejlődés.

Az oltás is közre játszhat.


Semmit nem rontottál el.

Az egyedüli állandó egy kis gyereknél, hogy semmi sem állandó.

márc. 1. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnak 4 hónaposan már 2 foga volt, simán lehet fog.

De tapasztalataim alapján egyik napról a másikra bármi történhet és minden borulhat. És normális lesz. Mindig mire megszokok valamit, hogy ez így van, megváltozik...

márc. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem ma már jobb lesz a kedve valamivel. Köszönöm a nyugtató válaszokat, ment a zöld mindenkinek.
márc. 1. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!