Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális súly 10...

Szerintetek normális súly 10 hónapos babának (21.-én lesz 11hós) 7940gramm?

Figyelt kérdés

Múlthéten jártunk a védőnőnél aki szerint a kisfiam nem hízik. Egyébként hízik ő, csak nem feltétlen fél kilót vagy többet, hanem változó mikor mennyit. Januártól februárig hízott fél kilót de ez a védőnőnek nem elég mert most csak 120 grammot hízott kb. Na most mi februárban is és december legvégén elkaptuk ezt a hasmenéses hányós vírust. A februári csak hasmenéses volt. De ez sem számít neki.

Egyébként a kisfiam nagyon szuperül fejlődik, jókedvű, állandóan megy minden felé. 5 hónapos korában tanult meg mászni, ülni, kapaszkodva felállni. Ahogy 10hós lett, elkezdett járni. Úgyhogy tényleg nagyon jól fejlődik. Én nem látom, hogy bármi okot adna az aggodalomra. Enni eszik, normálisan megy a hozzátáplálás (bár néha eléggé válogatós) kap anyatejet illetve pótlásként tápszert is. Centire kb 74-75cm. Remélem semmi fontosat nem hagytam ki.

Szerintetek ez a súly normális neki? A ti babátok mekkora volt 10 hónaposan?

Esetleg ha van valami tanácsotok táplálással kapcsolatban vagy akármi másban, szívesen fogadom 😊



márc. 5. 11:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez a baj a védőnőkkel.. Csak néha nem elég az anyai ösztön néha jó lenne egy professzionális tanácsadás de nem ennyire legalja szinten :(
márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kevés. Most megnéztem, az én kisfiam 8,3 kg volt 10 hónaposan. Nem sokkal több, mint a tiéd.
márc. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!