Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Étvágyjavito ajanlások 19...

Étvágyjavito ajanlások 19 honapos gsereknek?

Figyelt kérdés

Beres cseppet, D vitamint, es marslakocska szirupot adok.

Kinek mi valt be?


márc. 6. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ne akard a gyereked étvágyát javítani, pontosan annyit eszik, amennyire szüksége van. Szerinted szándékosan éhenhalasztja magát? Semmi baja nem lesz attól, ha sovány. Viszont ha gyerekkorában ennyire nyomatod neki az evést, úgy meghízik, hogy egész életében azt fogja nyögni! Ki mondta, hogy hizlalni kéne?
márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Mellesleg valószínűleg túladagolod neki a vitamint és ásványi anyagokat, mivel a kétféle szer átfedésben van, és a marslakó tartalmaz d vitamint.
márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ezeknek egyike sem ér semmit. Én még próbáltam a Vitacolant is, természetesen ez sem használt. Én már elengedtem az evés dolgot. 4 éves a kisfiam, egészséges, kevésszer beteg és állítólag az oviban még jól is eszik, amit nem tudok elképzelni, mert itthon sem máshol még csak nem is kóstol.
márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vitacolant adott a gyerekorvos. Meg vasat.
márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

3, lehet hogy az oviban az is méghozza az étvágyát hogy látja hogy mindenki más gyerek eszik.

Én sem eröltetném egyébként.

márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiam se evett normálisan. Aztán kiderült, hogy vashiányos. Most szedi a vasat, és azóta egész jól eszik.
márc. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 2éves fiam se eszik rendesen (reggelit, tízórait, ebédet kihagyja helyette hisztizik, uzsira gyümölcsöt elfogod vacsira üres kkenyér/tészta) beteg is most és fogyott 1kg-t. a nasik sem csúsznak. védőnő ajánlotta a béres cseppet van vele tapasztalatotok?
márc. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!