Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kisbabám fejét...

2 hónapos kisbabám fejét véletlen beütöttem a lépcsőfokba itthon ami felvezet az emeltre,amikor vettem fel Sérülhetett a kutacs? Milyen jelei vannak ha baja van?

Figyelt kérdés

márc. 7. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bekékült? Bedagadt? Sírt? Meg lehetett nyugtatni? Bágyadtá vált?
márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hányt? Elvesztette az eszméletét? Tőlem mindig ezt kérdezte az orvos.
márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire erősen ütötte be? Sírt? Hányt? Eszméletvesztés? Úgy tudom, hogy akkor van nagy baj, ha a kutacsa elkezd kidudorodni.(nekünk ennyi idősen a nagytesó lerántotta a kanapéról, ezeket kérdezte/nézte anno a doki, mert bevittük a traumatológiára.
márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem semmi nem történt olyan mitn előtte

Annyi ami fura, hogy nem szokott napközben aludni mostanában, és ha nem alszik este már 8kor alszik

Most meg még mindig nem akar

márc. 7. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Te látod hogy hogy viselkedik. Itt kiírták már két kérdést is, két külön esetről mindenki azt mondta vigyem orvoshoz, de én láttam rajta hogy semmi baja. Te látod rajta, hogy mi a helyzet. Ha nem hányt, nem vesztette eszméletét , a puppillái ugyanakkorák, nem állnak keresztbe, a kutacsa se nem süppedt, se nem kiemelkedő, nem viselkedik furán, nem hány, akkor szerintem nincs baj.
márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!