Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek rendjèn van...

Szerintetek rendjèn van hagyni egy 2 hónapos picit sírni, "majd abbahagyja" címszóval, miközben nagyon fáj a pocija és ez miatt nem tud enni így éhes is?! Én nem tudom és nem is akarom megtenni, de párom és szülei elvárnák...

Figyelt kérdés

jan. 27. 21:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Semmilyen okból nem elfogadható egy pici babát sìrni hagyni.
jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szrd le a párod szüleit. Nekik már volt lehetőségük gyereket nevelni, addig kellett kibontakozniuk. Most maximum tanácsot adhatnak, de el nem várhatnak semmit.
jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
NEM..A párod szülei idióták,a te gyereked,a hülye tanácsokat nem kell megfogadni
jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

A párod is egy idióta

Mi az,hogy elvárja...anyja pitsáját várja el azt

Menekulj tőle amíg nem késő

jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Már egy ideje keresek albérletet, csak szerettem volna más véleményét is látni, mert itt senkire sem számíthatok már..

Köszönöm az eddigi válaszokat!

jan. 27. 22:05
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs albérlet, ennél a közegnél az anyaotthon is jobb.
jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam, nincs helyük, volt más bicskanyitogató dolog, de ahelyett, hogy a körmük alá néznènek, mindenki pszichológushoz akar küldeni, mert nem vagyok hajlandó olyan lenni, mint amilyenek ők...
jan. 27. 22:15
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy sajnálom az ilyen helyzetben lévőket,de tényleg.

Ne hagyd magad...

Nincsen valaki aki befogadna egy kis időre?.szülők,testvér,nagynéni,barát?

jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást ez most őszintén nagyon jól esik!!

Sajnos eléggé csonka családom van,akihez tudnék menni, ott csak 4 hónap múlva lenne hely, mert sokan vannak. Olyan lehetőségem lenne, hogy Anyu párjának a házában van egy szabad szoba, viszont az nagyon bizonytalan, mert hol együtt vannak, hol nem (kb két hetes idő intervallumokban). A nem biztosra meg inkább nem alapozok, olyan helyre akarom vinni a picim, ahol fix otthont teremthetek neki. Úgyhogy kitartón keresek. Barátaim nincsenek sajnos ilyen kaliberűek.

jan. 27. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!