Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2 hónapos oltások után...

A 2 hónapos oltások után mennyi idő alatt lesz jól a pici?

Figyelt kérdés

Délelőtt kapta őket (plusz Rota) és nagyon aluszékony, kezd szerintem felmenni a hője is.

Ha ébren van, akkor meg nyűgös, sírdogál szegény.

Mennyi idő alatt lesz jobban?


Illetve kinek mennyire borult ettől minden?

Napközben keveset szokott aludni (4xfél óra kb), de éjszaka viszont alszik.

Nem tudom most a nappal alvas mennyire borítja meg ezt.


jan. 31. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekfuggo.

De általában egy két nap olyan rossz.

Nekem pl semmi baja nem volt a fiamnak egyik oltás után sem.

jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a fiam nem viselte jól. Sírt végig a haza uton nem nagyon lehetett megnyugtatni. Lázas is lett. 2 napig volt rosszul utána jól volt.
jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nalunk aznap volt durva, 39 fokos laz, siras, nyugosseg. Masnapra mar semmi baj nem volt szerencsere.

Nalunk annyibol borult a nap, hogy nappal csak 1 orat aludt osszesen, az azert nehez volt, mert 2 hosan meg azert viszonylag sokat aludt nappal.

Viszont az ejszakat vegig aludta, amire addig soha nem volt peldaa.

Es mondjuk utana se egy darabig. 😅

jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 1 hete kapta a 2 hós kötelezőket+Bexsero+Rota. Délután szerintem a rotától nagyon fájt a pocija és sírt, de miután el tudott aludni, utána már nem volt gond. Nagyobbakat aludt kicsivel, éjszaka is aludt, nem borított meg semmit. Estére, éjjelre felment a hője 38-ra, ez volt a legmagasabb, úgyhogy nem is kellett kúp. Bágyadtabb volt, de szerencsére szopizni azért tudott. Reggelre már teljesen jól volt. Rá 2-3 napra volt 1 nap amikor hígabb lett a széklete, nem bizti, de szerintem ott is talán a rota lehetett a ludas, de másnapra az is rendeződött.
jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Jó tanács: vigyázz a kakijával,mert most fertőzni fog! Ne akarj te is rotás lenni.
jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!