Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora rázás kell a megrázott...

Mekkora rázás kell a megrázott baba szindrómához?

Figyelt kérdés
Nem lett megrázva a baba direkt. A történet röviden. Kézben volt hanyatt fektetve. Majd hogy kényelmesen legyen a kézbe 3x meg lett “dobva” persze fejecskéje ütődött a kézhez! Láttam!! Mert nem én voltam hanem egy barátunk. Megijedtem. Oda rohantam, ki vettem a kezéből és nekem is nekem ütődött. Nagyon félek. Utána aludt vagy másfél órát. Most fent van. Mosolyog. De nincs olyan jó kedve mint szokott. Anyukák túl reagálom?

márc. 8. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Fú, igen, túl.
márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha ilyen vagy, hamarosan barátaid se lesznek.
márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Fúha..
márc. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Nos, a megrakott baba szindrómát nem véletlen baleset vagy ilyen apróság okozza, hanem konkrét bántalmazás....
márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Túl. A baráttól meg kérj elnézést, hogy így túltoltad és addig ne engedd mások kezébe, amíg magadon kívül senkiben se bízol.
márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt megnézheted,mi az,ami már árt. 1 percnél van.

márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen megkell rázni a babát ahhoz hogy az agya károsodjon.Ne aggódj..
márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen baba,jól vigyáztok rá.
márc. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!