Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa pepti 1-es tápszert,...

Milupa pepti 1-es tápszert, mi követi? Kisfiam 25-én lesz 6 hónapos és tudni szeretném mi a következő tápszer ami jó neki. Aki ezt adta gyermekének, mit adott 6 hónapos kora után?

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy a tápszerek számozása egyfajta sorrendet fejez ki, de a gyerekorvos és a védőnő is úgy nyilatkozott, hogy ez csak üzleti fogás. Az én lányom Milupa HA Startot eszik naponta egyszer, és amíg szükség lesz tápszerre, akár egy éves koráig, ezt javasolják, mivel hipoallergén és gluténmentes. Konzultálj az orvosotokkal, mert hallottam már olyanról, aki bizonyos kor után nem ír fel tápszert receptre, mondván vedd meg boltban.
2009. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!