Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy kis nyomással jön ki a...

Ha egy kis nyomással jön ki a bukás a baba szájából és nem mindig csak kicsordogàl, az ugye nem kezdődő reflux tünete?

Figyelt kérdés
márc. 10. 06:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Valami gond lehet nálam mert ez nem értem. Milyen nyomás?

Sose nyomkodram a gyerekemet sehol hogy vissza jöjjön a kaja,és utána a refluxra fogjam....

márc. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy nyomással? Megeteted és nyomkodod a hasát szerencsétlennek, hogy kijön-e?

Vagy csak simán hasra teszed és akkor bukik? Az normális, nem a reflux jele. Ha az előző, akkor te nem vagy normális.

márc. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted, hogy amikor büfizteted vagy hasra teszed jön vissza tej/tápszer? Az teljesen normális.

De tényleg ne nyomkodd a pociját direkt.

Az egyik babám bukós volt, a másik refluxos. Hidd el, észreveszed a különbséget azonnal...

márc. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jaj dehogy nyomkodom 😄😄😄😄😄😄!

Úgy értettem, hogy nem csak kicsordogàl a büfi, hanem picit enyhén kilövell, vagy hogy mondjam. Mintha egy kis "nyomás" keletkezne a gyomrában és annak hatására nagyobb erővel jönne ki, nem csak kifolyna. Remélem így már érthetőbb 😄.

márc. 10. 09:07
 5/11 A kérdező kommentje:
De nem sugárban,mielőtt valaki arra gondolna, csak nagyobb erővel,mint mikor csak kifolyik a szája szélén.
márc. 10. 09:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a bukás. A levegő amit lenyelt kinyomja az előtte lévő folyadékot. Teljesen normális.
márc. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak valamikor kicsordogàl a szája szélén és most fura volt hogy nem így jött ki.
márc. 10. 10:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok. A bukós babámnál oda volt készítve a felmosó mert minden etetés után olyat bukott a vállam fölött, hogy placcsant a padlón. Nem volt tőle semmi baja, nem volt refluxos, ki is nőtte olyan 5-6 hónapos korára. :)

Reflux esetén savas gyomortartalom ami visszajön a nyelőcsövön és nem is biztos egyáltalán, hogy kifolyik a száján. Hanem szépen vissza is csoroghat és marhatja a nyelőcsövét, bántja a beleit is. Hidd el azt jelzik szegények olyankor. :(

márc. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Ezt úgy hívják bukás. Teljesen normális.
márc. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez a bukás, de sajnos paramami vagyok 😢.
márc. 10. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!