Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici babám sajnos 100%ig...

Pici babám sajnos 100%ig tápszeres. Éjjel etetés után reggelig hörög, röfög, vergődik. Napközben is sűrűn gargalizáló hangokat ad ki. Szerintetek? Többit lent írom

Figyelt kérdés
Orvos azt mondta ez nem vészes majd elmúlik. Nem is azon izgulok, hogy nem múlik el, sokkal inkább nem akarom szenvedtetni. Persze mindenki tanácstalan. Esteleg van valami véleményetek arról, hogy hülyeség lenne e antirefluxos tápszert kipróbálni, csak úgy a magam eszétől? Sima Novalac tápszert adunk neki. Egyébként nincs vele bajunk. Antireflux azért jött szóba mert utána olvastam a refluxnak, produkálunk olyan tüneteket. Van erről valami tapasztalatotok? Köszönöm

nov. 30. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Szia. Szerintem próbálj ki magadtól többféle tápszert. Azt használsz amit te akarsz. Ami bejön azt azután kiíratod a gyerekorvossal és kész. Én biztos így csinálnám. Nekem is tápszeres lett 5 hónap után, az első dobozt magamtól vettem.
nov. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is dünnyögött, nyöszörgött, mocorgott, morgott álmában, szerintem ezt a legtöbb baba csinálja... :) Ezért is nyugtatott meg a doki. Majd kinövi.
nov. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Az enyém anyatejes, de 6 vagy 8 hetes koráig ezt csinálta. Biztos voltam benne, hogy valami baja van, én is a refluxra gyanakodtam, de semmi baja nem volt, csak ilyen hangosan aludt. De úgy képzeld, hogy zárt ajtó mögött hallottam. Aztán magától elmúlt. Addig mindent próbáltam, de semmi nem is javított rajta. Rúgdosott is a lábával, úgy nézett ki, mint akinek a hasa fáj, pedig végig aludt eközben, és nappal nem fájt a hasa, úgyhogy nem hiszem, hogy éjszaka fájt volna, nem is sírt, csak így vergődött álmában.
nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet ar tápszer is, de csinalhatsz ar tápszert a meglévőből is, gyógyszertárban lehet kapni Nutricia sűrítőt babáknak.
nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

3as dettó! Pont így ahogy írod, húzgálja a lábát, össze zsugorodik. De ha felébred semmi baja sincs. Most éjjel is végig vergődött. Meg kicsit ilyen ördögűző hangokat adott ki. Fel ébredt reggel, és nyugodt. Amúgy ma 8 hetes, remélem lassan elhagyja ezt a dolgot. 😀

dec. 1. 09:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg nappal nincs baja, és éjszaka végigalussza a "szenvedéseit", addig olyan hatalmas nagy baja nem lehet. Én is találtam egy anyukát, akinek a fia ugyanezt csinálta, mint az enyém, együtt kerestük a megoldást, tömtük beléjük a Biogaiat, Espumisant, döntöttük a kiságyat, de csak az idő segített. Úgyhogy szerintem vannak ilyen babák, a lányom nem volt ilyen, de a fiam úgy tűnik ilyen röfögős. :D Hátha mostmár lassan abbahagyja és alhatsz. :)
dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!